Letná študentská stáž (1.8.-31.8.2017) (Konštruktér)

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

  • Miesto práce: Interiors Trencin
  • Ponúkaný plat (brutto): By agreement
  • Termín nástupu: By agreement
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Skupinová práca na vybranom projekte v oblasti vývoja interiéru automobilu
  • Možnosť uplatniť vlastné návrhy v spolupráci s našimi inžiniermi
  • Analyzovanie štruktúry a funkcie komponentov do detailov
  • Možnosť vidieť spojitosti medzi vývojom produktu a reálnou výrobou
  • Benchmarking
  • Tréning manažérskych netechnických zručností

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

  • Motivovaný študent s ukončenými 6 semestrami
  • Technicky zamerané štúdium
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Kreativita, analytické myslenie
  • Základné znalosti CATIA V5/FEA

 Ponúkame:

  • Ubytovanie počas stáže hradené našou spoločnosťou
  • Stravné lístky
  • Finančné ohodnotenie - platená stáž
  • Záverečný certifikát
  • Technické a netechnické tréningy
  • Možnosť sebarealizácie v technickej oblasti

Uzávierka prijímania prihlášok je 15.5.2017.

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Bratislavská 517
91105 Trenčín
ID: 3023586   Dátum zverejnenia: 20.4.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.