Data koordinátor s nemčinou

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

Miesto práce
Interiors Trencin
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v Catia v5 ( assembly design )

• Uvolňovanie CAD dát v databázovom systéme Prisma

• Koordinácia CAD dát v rámci projektu BMW

• Technicko - administratívna činnosť, spravovanie CAD dát

• Práca v SAP Productstructure Manager

• Komunikácia s členmi konštrukterského tímu a s vedúcim projektu

• Spravovanie tracking listov

• Práca v MS Office, PLM Teamcenter

• Práca s technickými výkresmi

Požiadavky na zamestnanca

•Technické vzdelanie stroj. zamerania (stredoškolské, VS I.stupeň VS II . stupeň)

• Znalosť CAD systémov (idealne Catia v5)

• Nutná znalosť NJ na dobrej komunikatívnej úrovni, Anglický jazyk – výhoda

• Ochota cestovať na služobné cesty, vod. preukaz sk. B (Mníchov/DE)

• Skusený používateľ MS Office

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Twin City C, Mlynské Nivy 14
821 09 Bratislava
ID: 2824014   Dátum zverejnenia: 23.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.