Advanced Manufacturing Engineer (m/f)

Yanfeng Slovakia Automotive Interior Systems s. r. o.

Miesto práce
Namestovo, Žilina
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

The objective of this function is to provide manufacturing engineering expertise to product innovation process to build manufacturing suitability into new product design for phase 1.

Responsibilities:

- Network capacity & footprint planning

- Facility and infrastructure execution
- Design for manufacturability
- Process flow and line balance
- Process feasibility and mold flow analysis
- Development of new materials and processes
- Best business practices and standards
- Manufacturing process design and verification
- Prototype and production tooling

Požiadavky na zamestnanca

Requirements:

- English and German language is a MUST - Fluency in reading, writing and speaking

- Min. 2 years experience as a Manufacturing or Industrial Engineer

- OEM or Tier One automotive seating or interior trim work experience

- High volume automotive manufacturing engineering work experience

- Strong computer and manufacturing simulation skills

- JCMS/ Lean manufacturing

- Plastics Process and Equipment

- Plant Layout using AUTO CAD

- Equipment selection, purchasing and installation

- Tooling and fixtures

- Degree in Engineering (mechanical or industrial)

Other information:

- full time contract
- contract for an indefinite period

Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors (YFAI) je globálnym lídrom v oblasti automobilových interiérov. Spoločnosť YFAI predefinovala, ako ľudia oddychujú a ako sa hrajú v interiéroch svojich vozidiel v súčasnej dobe. Spoločnosť, so sídlom v Šanghaji, má 113 výrobných závodov a technických stredísk v 18 krajinách a zamestnáva viac ako 33 000 ľudí po celom svete. Navrhujú, vyvíjajú a vyrábajú interiérové komponenty pre všetky automobilky. Spoločnosť Yanfeng Automotive Interiors bola založená v roku 2015 a je spoločným podnikom spoločnosti Yanfeng Automotive Trim Systems Co., Ltd., stopercentnou dcérskou spoločnosťou spoločnosti Huayu Automotive Systems Co., Ltd. (HASCO), skupiny výrobcov komponentov SAIC Motor Corporation Limited (SAIC Motor) a spoločnosti Adient, medzinárodného lídra v oblasti automobilových sedadiel. Viac informácií nájdete na stránke www.YFAI.com.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Twin City C, Mlynské Nivy 14
821 09 Bratislava
ID: 2823446   Dátum zverejnenia: 23.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.