Pracovník na obsluhu ohraňovacieho lisu

Xylo Machinery SK s.r.o.

Miesto práce
Bardejovská 24, Ľubotice-Šarišské Lúky
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Konečná výška mzdy závisí od odborností a skúseností daného kandidáta .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na ohraňovacom lise DURMA CNC HAP 40300 (300 t)
- ohraňovanie dielov na základe výkresovej dokumentácie
- nastavovanie a zoraďovanie nástrojov
- zodpovednosť za zverené zariadenia, technické prostriedky a príslušenstvo
- zodpovednosť za udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
- práca s vysokozdvižným vozíkom
- práca s mostovým žeriavom

- dochádzkový bonus
- mesačné prémie
- príspevok na stravovanie nad rámec ZP
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
- príspevok pri pracovnom jubileu
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- kariérny rast a príležitosť na osobný rozvoj
- možnosť rozšírenia kvalifikácie prostredníctvom školení na náklady
spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie – strojársky priemysel

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
- predošlá skúsenosť v strojárskej výrobe výhodou
- zodpovednosť, samostatnosť a fyzická zdatnosť
- platný preukaz na vysokozdvižný vozík
- platný preukaz na mostový žeriav

Sme technologická spoločnosť zaoberajúca sa vývojom, výrobou a montážou automatizovaných liniek, dopravníkových a manipulačných systémov na kľúč pre drevospracujúci priemysel. Našim zákazníkom dodávame kompletné technologické linky podľa ich želania od inžinieringu cez výrobu a montáž až po oživenie u zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4660026  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.