PLC Diagnostik - Malacky

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
okres Malacky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za správny chod výrobných zariadení bez prestojov
• identifikuje a odstraňuje vzniknuté poruchy zariadení, správne a pravdivo vedie a vypĺňa záznamy o odstránených poruchách
• vykonáva preventívnu údržbu a preventívne kontroly, správne a pravdivo vedie evidenciu o vykonaní preventívnej údržby a preventívnych kontrol
• navrhuje a implementuje nápravné opatrenia na predchádzanie poruchám výrobných zariadení
• je podpora pre zmenového elektrotechnika na zmene
• udržuje poriadok na pracovisku a v dielni údržby, dodržiava bezpečnostné predpisy pri výkone údržby podľa návodov na údržbu jednotlivých zariadení
• stará sa riadne a zodpovedne o pridelené náradie alebo iný pridelený majetok spoločnosti
• práca na 3 zmeny od pondelka do piatka (8-hodinové)

- zamestnanecká doprava zo smeru Holíč, Plavecký Mikuláš a Borský Mikuláš alebo príspevok na dopravu
- dotovaná strava
- navýšené príplatky za zmennosť
- týždeň dovolenky navyše
- príspevok na DDS
- dôchodkový program
- zľava pri nákupe v IKEA
- 13-ty plat podľa hospodárskych výsledkov firmy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- platné oprávnenia podľa vyhlášok, elektrická spôsobilosť vyhláška č. 508/2009 Z.z.(§22)
- znalosť Simatic S7 - diagnostika HW a úpravy programu
- znalosť Beckhoff výhodou
- znalosť ABB robotov výhodou
- znalosť SEW, NORD LENZE meničov výhodou
- schopnosť prijať zodpovednosť
- samostatnosť, sebakontrola

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť prácu vyhovujúcu jeho podmienkam , ale aj skúsenostiam. Spokojný zamestnanec je naša priorita.

Počas pracovného pomeru bude Vašou podporou konzultantka, ktorá zabezpečí pracovnoprávne záležitosti. Spolu s koordinátorkou Vám budú k dispozícii, zodpovedajú všetky Vaše otázky a v prípade potreby poskytnú pomoc.

Výplaty posielame vždy načas. Ak sa prejavíte ako šikovný a stabilný zamestnanec a firma bude s Vami spokojná, vieme zariadiť Váš prestup do kmeňového stavu. Ak by Vám z nejakého dôvodu momentálna práca nevyhovovala, sprostredkujeme Vám inú v rámci aktuálnej ponuky.

Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3160908  Dátum zverejnenia: 15.8.2017