Brigádnička pre aktívne vyhľadávanie zamestnancov

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie zamestnancov
- pohovory
- zabezpečenie odchodu zamestnancov do Malaciek

- výhodné finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. V rámci tejto služby poskytujeme našich zamestnancov do firiem v každom priemyselnom odvetví.Ponúkame individuálny prístup a komplexné spektrum pracovných síl, od zamestnancov na jednoduché, dočasné práce, cez pracovníkov na dobu určitú, až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti, do trvalých pracovných pomerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- chuť pracovať
- aktívny maďarský jazyk

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť prácu vyhovujúcu jeho podmienkam , ale aj skúsenostiam. Spokojný zamestnanec je naša priorita.

Počas pracovného pomeru bude Vašou podporou konzultantka, ktorá zabezpečí pracovnoprávne záležitosti. Spolu s koordinátorkou Vám budú k dispozícii, zodpovedajú všetky Vaše otázky a v prípade potreby poskytnú pomoc.

Výplaty posielame vždy načas. Ak sa prejavíte ako šikovný a stabilný zamestnanec a firma bude s Vami spokojná, vieme zariadiť Váš prestup do kmeňového stavu. Ak by Vám z nejakého dôvodu momentálna práca nevyhovovala, sprostredkujeme Vám inú v rámci aktuálnej ponuky.

Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3154332  Dátum zverejnenia: 8.8.2017