Operátor výroby - kontlór na živnosť

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola lakovaných dielov na výrobnej linke

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Preferujeme pracovníkov, ktorí majú skúsenosti s vizuálnou kontrolou vo výrobe a kontrolou lakovaných povrchov.

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť prácu vyhovujúcu jeho podmienkam , ale aj skúsenostiam. Spokojný zamestnanec je naša priorita.

Počas pracovného pomeru bude Vašou podporou konzultantka, ktorá zabezpečí pracovnoprávne záležitosti. Spolu s koordinátorkou Vám budú k dispozícii, zodpovedajú všetky Vaše otázky a v prípade potreby poskytnú pomoc.

Výplaty posielame vždy načas. Ak sa prejavíte ako šikovný a stabilný zamestnanec a firma bude s Vami spokojná, vieme zariadiť Váš prestup do kmeňového stavu. Ak by Vám z nejakého dôvodu momentálna práca nevyhovovala, sprostredkujeme Vám inú v rámci aktuálnej ponuky.

Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2733065  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou