Operátor výroby - kontlór na živnosť

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lozorno, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola lakovaných dielov na výrobnej linke

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba plastových dielov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Preferujeme pracovníkov, ktorí majú skúsenosti s vizuálnou kontrolou vo výrobe a kontrolou lakovaných povrchov.

Spoločnosť ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. V rámci tejto služby poskytujeme našich zamestnancov do firiem v každom priemyselnom odvetví.Ponúkame individuálny prístup a komplexné spektrum pracovných síl, od zamestnancov na jednoduché, dočasné práce, cez pracovníkov na dobu určitú, až po vyprofilovaných kandidátov, s určitým stupňom odbornosti, do trvalých pracovných pomerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

XXL Servis Slovakia, s.r.o.
Nádražná 1134/3 Malacky
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Višvaderová
Tel.: 0908 500 595
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2733065   Dátum zverejnenia: 22.9.2016