Operátor výroby

XXL Servis Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pridelených zamestnancov
- prvý kontakt s uchádzačmi o zamestnanie u klienta
- realizácia nástupov nových zamestnancov
- kontrola dochádzky (obsadenosť zmien)
- komunikácia a kooperácia s klientom
- sledovanie potrieb klienta
- príprava pravidelných reportov

- práca pre významného klienta na trhu
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 25.9.2015

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete na 0908 500 595. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti vo výrobe
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať pod stresom
- časová flexibilnosť
- vlastné auto výhodou

Spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce a personálnym leasingom. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť prácu vyhovujúcu jeho podmienkam , ale aj skúsenostiam. Spokojný zamestnanec je naša priorita.

Počas pracovného pomeru bude Vašou podporou konzultantka, ktorá zabezpečí pracovnoprávne záležitosti. Spolu s koordinátorkou Vám budú k dispozícii, zodpovedajú všetky Vaše otázky a v prípade potreby poskytnú pomoc.

Výplaty posielame vždy načas. Ak sa prejavíte ako šikovný a stabilný zamestnanec a firma bude s Vami spokojná, vieme zariadiť Váš prestup do kmeňového stavu. Ak by Vám z nejakého dôvodu momentálna práca nevyhovovala, sprostredkujeme Vám inú v rámci aktuálnej ponuky.

Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2238727  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou