Osobná trénerka, fitness - EMS metóda (zaškolíme)

XPRO, spol. s r.o.

Dunajská 7664/12, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, motivačné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie osobných tréningov (primárne v čase 9:00 - 13:00 h)
- aktívna spolupráca s cvičiacim klientom
- aktívna práca s technologickým zariadením používaným pri tréningu
- odborné poradenstvo klientom/konzultácie
- organizácia harmonogramu tréningov
- vedenie určených záznamov z tréningov (elektronicky i písomne)
- aktívna komunikácia s klientmi
- dodržiavanie prevádzkového poriadku (zvýšené nároky vzhľadom na používanú technológiu)
- dodržiavanie firemných smerníc
- udržiavanie prevádzkových priestorov v čistote a poriadku, striktné dodržiavanie hygieny
- práca s PC, el. pokladňou, platobným terminálom.
Úspešná uchádzačka má výrazne pozitívny vzťah k športu, k zlepšovaniu fyzickej kondície, zdravému životnému štýlu, dokáže na úrovni komunikovať, ovláda základy odbornej terminológie fitness a základy anatómie človeka a ovláda PC na užívateľskej úrovni.
Vlastníctvo zdravotného preukazu, masérskeho kurzu, kurzu Pilates inštruktor výhodou.

Vzdelanie, prax v oblasti trénerstva, fitness, alebo fyzioterapie, rehabilitácie je podmienkou!!! Pozícia vhodná predovšetkým pre poslucháčky/absolventky FTVŠ UK, SZU, LF UK.

Certifikát trénera - tréningy metódou EMS.
Využívanie tréningového zariadenia pre budovanie vlastnej kondície.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite prosím krátky motivačný list a životopis prípadne i spolu s aktuálnou fotografiou e-mailom na adresu: info@vitalbody.sk. Viac info o fitštúdiu: www.vitalbody.sk

Kontaktovať budeme len vybrané uchádzačky, ktoré budú spĺňať požadované kritériá. Tieto uchádzačky budú pozvané na osobný pohovor v mieste prevádzky v Bratislave.

Zaslaním životopisu vyjadrujete súhlas so spracovaním údajov pre potreby obsadenia inzerovanej pracovnej pozície v spoločnosti XPRO, spol. s r.o. v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomnou formou odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta telesnej výchovy a športu UK, Lekárska fakulta UK, Slovenská zdravotnícka univerzita

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, precíznosť, pracovitosť.
Samostatnosť, lojalita, zmysel pre tímovú prácu.
Organizačné schopnosti.
Schopnosť plniť zadania a požiadavky načas a presne.
Solídne vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti.
Pozitívne myslenie, vyznávanie zdravého životného štýlu.
Technická zručnosť a ovládanie PC.

Spoločnosť XPRO, spol. s r.o. prevádzkuje fitness štúdio, využívajúce prevratnú technológiu na efektívne tréningy, zamerané na formovanie postavy, chudnutie, budovanie svalovej hmoty, nárastu sily, spevnenie tela, odstránenie bolestí chrbta, odstránenie atrofie svalstva, problémov s inkontinenciou, celkové zlepšenie fyzickej kondície, atď. a to všetko bez záťaže pasívnych štruktúr pohybového aparátu.

Dunajská 7664/12
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 2429536   Dátum zverejnenia: 22.9.2016