Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
XO foods s.r.o.

XO FOODS
Společnost XO foods je předním dodavatelem vybraných gastronomických surovin určených především pro tzv. „fine dining“. Hlavní část sortimentu tvoří hovězí maso, které firma dováží ze všech koutů světa – Jižní Ameriky, USA, Austrálie, Nového Zélandu i Evropy. Kromě něj nabízí také maso drůbeží, jehněčí, dále lákavé delikatesy z Francie, Itálie, Švýcarska, Ruska, a v neposlední řadě variaci mořských plodů vylovených z oceánů celého světa. Produkty XO foods vyhledávají nejlepší hotely, restaurace, cateringové firmy a soukromé osoby v celé střední Evropě. Jejich přízeň si firma získala díky své nekompromisní kvalitě, jedinečnému servisu a dobré ceně.

XO foods love to say YES.

Pro více informací prosím navštivte www.xofoods.com.

Obchodní zástupce pro gastronomickou firmu

NÁŠ TÝM OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ NABÍZÍ HOTELŮM A RESTAURACÍM TY NEJLEPŠÍ GASTRONOMICKÉ SUROVINY Z CELÉHO SVĚTA.

V SOUČASNÉ DOBĚ HLEDÁME NA SLOVENSKÝ TRH DALŠÍHO KOLEGU SE ZKUŠENOSTMI S PRODEJEM, IDEÁLNĚ V NAŠEM OBORU.

Náplň práce:

• Identifikace potenciálních klientů a navázání kontaktu s nimi
• Vybudování nového portfolia klientů
• Prodej našich produktů stávajícím a novým zákazníkům, budování dobrých vzájemných vztahů
• Podpora zákazníků, řešení problémů
• Vybudování a udržování zákaznické databáze
• Reportování regionálnímu sales manažerovi

Požadujeme:

• Silné prodejní a prezentační dovednosti
• Zkušenost s prodejem
• Prokázanou schopnost uskutečnit a dokončit prodejní transakci
• Sebe-motivaci a nezávislost
• Schopnost vyjednávat
• Energickou osobnost
• Znalost HORECA trhu

Nabízíme:

• Zázemí mladé, dynamické a stabilní firmy
• Prodejní bonusy bez omezení
• Firemní benefity
• Plat 950 - 1150 € hrubého + další bonusy dle prodeje

Adresa společnosti
Přerušená 189
16000 Praha

ID: 2789310   Dátum zverejnenia: 1.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.