Logo Xinquan Slovakia Automotive Trim s. r. o.

Účtovník

Xinquan Slovakia Automotive Trim s. r. o.

Miesto práce
Prešov
2 000 EUR/mesiacod 2000 €/mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti,
  • vypracovávanie pravidelných mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok,
  • rekonciliácia súvahových účtov, príprava platieb dodávateľom a zamestnancom,
  • komunikácia s dodávateľmi, auditormi, daňovými konzultantami,
  • participácia pri príprave interných účtovných štandardov a procedúr,
  • sledovanie zmien v účtovnej legislatíve a ich následná implementácia,
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami a externou konzultantskou spoločnosťou pri implementácii ERP systému,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedenie komplexného účtovníctva

Počet rokov praxe

3

  • veľmi dobrá znalosť podvojného účtovníctva (SK štandardy), znalosť IFRS je výhodou,
  • MS Excel - pokročilý (pivots, vlookup, if, etc.)
  • skúsenosti s implementáciou ERP systému sú výhodou,
  • zameranie na detail a precíznosť,

Xinquan Slovakia Automotive Trim s.r.o. is part of Xinquan Group. Xinquan group specializes in the design, manufacture and sales of automotive interior and exterior trim system components and moulds. Our headquarter is located in Changzhou, China. Xinquan group consist of 25 production plants, 3 technical centers and over 10 000 employees worldwide. Our first production plant in Europe will be established in east part of Slovakia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Gogorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4802785  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac