Holandsko, práca vo fabrikách, spracovanie syra, práca s kvetmi a zeleninou. Mzda od 13,27€/hod (Operátor výroby)

xilentec, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň
13,27 - 19,26 EUR/hod.Preplatenie dovolenky (za rok to spraví 13. plat). Možnosť nadčasov. Príplatok za prácu ráno, večer a v noci. Mesačná mzda v čistom po odrátaní všetkých nákladov je od 1300€ do 2100€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    Spoznaj nových ľudí z celého sveta, pracuj a obzri si krajinu tulipánov. Práca vo fabrikách v Holandsku. Ide o prácu vo výrobe rôzneho druhu, pásová výroba. Pozície vhodné aj  pre uchádzačov bez praxe. Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni nutná.  Práca vo firmách s kvetmi, s rastlinami, zeleninou, výroba a spracovanie syra, balenie potravín, balenie mäsových výrobkov, spracovanie mäsových výrobkov, výroba omáčok, logistika a mnoho iného. Pracuje sa na Holandská pracovnú zmluvu, na trvalý pracovný pomer, 38 - 50 hodín týždenne. Možnosť kariérneho rastu.

  • Nízke vstupné náklady
  • Bez poplatku za vybavenie práce
  • Zvýhodnená cena poistenia
  • Preplatenie dovolenky
  • Stabilná práca
  • ​Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku​
  • Možnosť nadčasov
  • Príplatok za prácu večer a v noci
  • Garancia pracovných hodín
  • Vzdelávacie kurzy zadarmo
  • Kurz Holandského jazyka zadarmo
  • Možnosť spraviť si certifikát na vysokozdvižný vozík alebo EP zadarmo (v prípade že si to daná pozícia vyžaduje)
  • Preprava autom zo Slovenska na miesto určenia (za poplatok vodičovi)
  • Uvítací balíček (darček) pri príchode do Holandska
  • Doprava do a z práce zadarmo
  • Prenájom bicykla zadarmo
  • Možnosť pridelenia služobného auta

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov. Svoj životopis môžete posielať aj na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Ochota pracovať a žiť v zahraničí
  • Snaha učiť sa niečo nové
  • Komunikácia v angličtine
  • Vodičský preukaz výhodu
  • Ochota dochádzať do práce na bicykli
  • ​Spoľahlivosť a zodpovednosť pri plnení úloh
  • Flexibilita podľa požiadaviek zamestnávateľa

Vznikli sme v roku 2006. Sme spoločnosť ktorá sa zaoberala kontrolovaním IT serverov, postupne sa pretransformovala na marketingovú spoločnosť a v súčasnosti poskytujeme pracovné miesta v Grécku a v Holandsku. Aktuálne rozbiehame aj stáž v Dubaji a naša činnosť sa bude naďalej rozrastať. Naším mottom je férovosť, otvorenosť a spoľahlivosť.

Kontakt

ID: 4804037  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.