Realitný maklér

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22, 974 01 Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Lučenec, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
až 80% z provízie pre Vás

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa stať špičkovým realitným maklérom?
Ste komunikatívny, sebavedomý a máte jasne stanovené životné ciele a priority?
Neuspokojíte sa s priemerom a Vaša túžba smeruje stále k vzdialenejším cieľom?
Rýchly kariérny postup realitného makléra na Vás čaká v XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.
Radi Vás zaškolíme v príjemnom pracovnom prostredí. Skúsený realitný maklér Vás povedie na Vašej vstupnej ceste k úspechu, ponúkame znalosť najnovších technológií odboru, stálu marketingovú podporu, kariérny rast a rozvoj podnikania, možnosť investovať do nehnuteľností...
Pracovné povinnosti:
- vyhľadávanie klientov na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností
- vyhľadávanie nehnuteľností na kúpu, predaj a prenájom
- postupné budovanie databázy vlastných klientov
- obhliadky a prezentácia nehnuteľností
- príprava a spracovanie dokumentácie potrebnej k obchodného prípadu

- práca v mladom, priateľskom kolektíve v príjemnom prostredí
- preverený a úspešný školiaci systém a tréningy pre nováčikov i pokročilých
- individuálny prístup
- časová flexibilita a nezávislosť
- kariérny postup
- internet
- nástup podľa dohody
- žiadne poplatky pre maklérov
- práca v silnej realitnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka práce na realitného makléra zaujala pošlite nám životopis na uvedenú e-mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, príjemné vystupovanie voči klientom, komunikatívnosť, zodpovednosť ...

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, výmeny bytov, prevody družstevných bytov, odkúpenie, ohodnotenie nehnuteľností, finančné poradenstvo a to tímom špecializovaných realitných maklérov ...
Zameriavame sa na potreby našich zákazníkov a riadime sa princípmi ,, Náš zákazník je náš pán" vynakladáme všetko úsilie, aby sme poznali jeho skutočné potreby v oblasti nehnuteľností a tie aj splnili.
ID: 2951755  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 80% z provízie pre Vás