Vedúci strojnej údržby

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Ul. 4. apríla 479/125, 972 43 Zemianske Kostoľany, okres Prievidza

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je zaistenie bezporuchového chodu výroby a riadenie týmu strojnej údržby.

Vašimi hlavnými úlohami bude:
• Zodpovednosť za pravidelnú údržbou strojov a zariadenia
• Zaisťovanie kontinuálnej činnosti strojov, zariadení a inštalácií
• Spracovávanie požiadavkov v oblasti údržby, opráv a revízií
• Plánovanie a prevencia údržby strojov a zariadení
• Plánovanie a koordinácia prác podriadených pracovníkov
• Spolupráca v rámci celého výrobného úseku i ostatných oddelení

• Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• Prácu v stabilnej nadnárodnej spoločnosti so skvelým tímom kolegov
• Nadštandardné platové podmienky (možnosť 13. a 14. mzdy, bonusy za výkon)
• Príspevok na rekreáciu, dotovaná strava na mieste pracoviska
• Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný ihneď alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojné

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ strojného zamerania alebo SŠ so strojným zameraním a 3 roky praxe
• Technické a logické myslenie
• Veľmi dobrá orientácia v odbore
• Zodpovednosť a schopnosť pracovať v týme
• Zameranie na splnenie cieľov

XELLA Slovensko, spol. s. r. o.
Sme výrobca svetovo známych značiek stavebných materiálov Ytong, Hebel či Silka, nadnárodná výrobná a predajná spoločnosť.
Naším cieľom je zhmotniť vízie a sny, prinášať kvalitu do života. Byť našim klientom aj ich stavbám vždy na blízku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3131722  Dátum zverejnenia: 14.7.2017