Obchodný odborný poradca (Ytong)- Dunajská Streda, Galanta, Šaľa

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda, Galanta, Šaľa, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastúpenie spoločnosti Xella Slovensko ako lídra na trhu s murovacími materiálmi s produktami YTONG a SILKA vo zverenom regióne.
Udržiavanie pravidelného kontaktu s existujúcimi zákazníkmi, vyhľadávanie nových zákazníkov a získavanie nových obchodných príležitostí.
Spracovávanie kalkulácií a cenových ponúk zo získaných podkladov v rámci plnenia plánovaných predajných cieľov.
Více info: http://www.ytong.sk/obchodny-odborny-poradca-sk-juh.php

Náš tím by sme radi rozšírili o cieľavedomého a zodpovedného člena, ktorému ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu v stabilnej spoločnosti s veľkou možnosťou osobného rozvoja. Môžete sa stať členom špičkového tímu kolegov, ľudsky aj vedomostne na vysokej úrovni. V našej spoločnosti je firemná kultúra zameraná na podporu jednotlivcov a tímu v súlade s rozvojom dobrých vzťahov ako vo vnútri spoločnosti, tak aj smerom k našim zákazníkom.
K danej pozícii poskytujme tieto podmienky a prislúchajúce benefity:
- motivačné platové podmienky
- osobné motorové vozidlo aj pre súkromné účely,
- mobilný telefón iphone
- notebook a tablet
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aktívna znalosť MS Office (Word, Excel, Power Point)
Základná znalosť AutoCAD
Obchodné a komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, tímový hráč
Vysoké pracovné nasadenie, ťah na bránu
NJ, AJ výhodou

XELLA Slovensko, spol. s r. o. - spoločnosť pôsobiaca v segmente stavebníctvo. Je to leader na trhu s murovacími materiálmi. Spoločnosť vo svojich závodoch vyrába a predáva stavebný systém YTONG, SILKA a Multipor.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Xella Slovensko, spol. s.r.o.
Zápotočná 1004
908 41 Šaštín-Stráže
ID: 2578179   Dátum zverejnenia: 29.9.2016