Skladový operátor Zdiby ( Praha )

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Zdíby, Praha - východ
Termín nástupu
ihneď
500 - 1000 EUR/mesiac, upresnenie mzdových podmienok pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na rôzne pozície v centrálnom sklade značkového textilu.

- stabilná práca
- ubytovanie a doprava zabezpečené a hradené firmou, resp. príspevky na ubytovanie alebo dopravu
- týždenné zálohy
- možnosť školenia na VZV ( nový, obnovenie preukazu )

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.Kontaktuje nás na jednej z naších pobočiek vo vašom okolí.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)
800 192 292 (ČR)

Pobočky:

Bardejov - 0911 828 200, 0911 828 201, 0911 828 202, 0911 828 204,0911 828 205, 0911 119 820 [email protected]
Vranov nad Topľou - 0911 828 206, [email protected]
Poprad - 0911 828 207, [email protected]
Nitra - 0911 828 203, [email protected]
Martin - 0911 828 208, [email protected]
Dolný Kubín - 0911 828 217, [email protected]
Lučenec- 0911 838 132, [email protected]
Trenčín-0911 838 226, [email protected]
Košice-0911 337 826, [email protected]
Brezno - 0903 990 014, [email protected]
Pardubice - [email protected]
Brno - 00420 773 741, [email protected]
Brandys nad Labem - 00420 773 741 811

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistický sklad so značkovým oblečením

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1938420  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1000 EUR/mesiac, upresnenie mzdových podmienok pri pohovore