GEOX - Sales assistant na TPP, aj brigáda (TPP -Aupark, Avion , Centrál; Brigáda - Bratislava, Nitra)

X - Trading Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
700 brutto fix + osobné ohodnotenie + provízia z obratov + gastrolístky v plnej hodnote + bonusy počas roka + fasovanie obuvi 3x za rok + pracovné oblečenie + zľava na zamestnanecký nákup; Brigádnik 3,50 € Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROSÍM, PREČÍTAJTE SI INZERCIU AŽ DO KONCA.

Pre aktuálnu pozíciu si predstavujeme zopár kľúčových vlastností, ktorými by ste mali ako uchádzači disponovať:

Bez komunikácie to nejde
- Si extrovert? Potom máš evidentne rád komunikáciu a si priateľský - pozitívum, ktoré využiješ aj pri nadväzovaní vzťahov s teamom, ale hlavne v komunikácii so zákazníkmi.

Cieľ je jasný
- Pokiaľ to chceme robiť najlepšie, zákazník je pre náš PÁN. Vysoká orientácia na zákazníka a výsledok nám pomôže splniť stanovené ciele. Zakladáme si na 100% zákazníckom servise. A Ty?

Organizačné schopnosti a systematické myslenie
- Je to, čo Ti ulahčí prácu a ušetrí čas na iné plnohodnotné činnosti, vďaka ktorým vieš fungovať flexibilnejšie a prinášaš osoh sebe, svojmu tímu, ale aj spoločnosti, ktorá Ťa zamestnáva.

Pozitívny a zodpovedný prístup k práci
- Ak Ťa baví práca, určite Ti zlú náladu napraví kolega s ktorým si rozumieš na zmenách a spolu prinášate výsledky, alebo zákazníci, ktorí oceňujú Váš servis a radi s ku Vám vracajú.

Nebaví Ťa už sedavá práca a kilá Ti rastú ako huby po daždi?
- Určite si tu správne. Dynamika je to, čo by sme mali vo svojom aktívnom móde pestovať aj pri práci. Ak sa správne namotivuješ, netreba Ti chodiť ani do fitka, stačí si dať funkčný tréning a kardio napríklad pri rozbalovaní a ukladaní novej kolekcie a Tvoje smart hodinky Ti ukážu počet krokov, koľko nabeháš so zákazníkmi na predajni - a my Vám za toto ešte zaplatíme!

Nepotrebuješ slovník cudzích slov na slovo loajálnosť a empatia
- Pre Tvoj tím je nevyhnutné, aby mal v Tebe dôveru a mohol sa na Teba spoľahnúť po pracovnej a osobnej stránke. Nie sme predsa na tržnici a preto nevynášaš klebety, ktoré by mohli znižovať renomé Tvojich spolupracovníkov.

Hľadáme zamestnanca, z ktorého vyžaruje energia, nešetrí úsmevom a stotožňuje sa s prácou na predajni a prácou na dlhý/krátky týždeň.

O akú prácu sa teda jedná a čo Ti prinesie?

• Práca na plný úväzok, brigáda, pracovná zmluva
• Zaujímavá a kreatívna práca v atraktívnom prostredí
• Školenie v oblasti techník predaja, merchandisingu a stylingu
• Školenie so softwérom a pokladňou
• Možnosť profesionálneho rastu na pozíciu Store managera (extra príplatok)
• Predaj produktov GEOX s vedomosťami o patentoch.

Motivujúce finančné ohodnotenie
Fix + osobné ohodnotenie + provízia z obratov + gastrolístky v plnej hodnote + bonusy počas roka + fasovanie obuvi 3x za rok + pracovné oblečenie + zľava na zamestnanecký nákup + narodeninový a Vianočný bonus

Informácie o výberovom konaní

POZORNE PREČÍTAŤ
Pre lepšie priblíženie Vašej osobnosti nám spolu so životopisom priložte aj Vašu aktuálnu fotografiu.

Pokiaľ Ťa naša ponuka zaujala, chcete sa stať súčasťou nášho rozvíjajúceho sa teamu, pošlite nám Váš životopis na emailovú adresu alebo osobne prineste na jednu z našich prevádzok GEOX v nákupnom centre Aupark, Avion, Centrál, Eurovea.

Emailová adresa:

[email protected]

Predpokladaný termín nástupu - po dohode, asap

Kontaktovanie emailom:

Do predmetu správy uveďte prosím: Pracovná pozícia a miesto, kde máte záujem pracovať.

Aktuálne voľná pozícia shop assitantky v prevádzke :

Avion, Aupark, Centrál

Brigádnici - všetky GEOX prevádzky Bratislava

Kontaktná osoba:

Adam Sabo
Brand manager GEOX (Bratislava)

Uchádzačov budeme kontaktovať len na základe splnenia požadovaných kritérií uvedených v inzeráte.

Adeptom o zamestnanie, ktorých neoslovíme, chceme poďakovať za prejavený záujem a prajeme veľa štastia pri hladaní Vášho nového zamestnania.

Všetkým uchádzačom držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Je potrebné splniť podmienky na základe ktorých sa postupujú životopisy do ďalšieho kola osobného pohovoru:

• Reprezentatívny vzhľad a príjemné vystupovanie
• Výborné komunikačné schopnosti
• Technická zdatnosť

Požiadavky po prijatí do zamestnania:

• Komunikácia so zákazníkom na vysokej úrovni
• Znalosti o produktoch a ich patentoch
• Orientácia na klienta a na výsledok, motivácia a
chuť učiť sa nové veci rýchlo
• Pozitívny prístup k riešeniu problémov
• Časová flexibilita, spoľahlivosť, kreativita
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na
úrovni dorozumieť sa
• Schopnosť predaja položiek aj s vyššou predajnou
cenou
• Entuziazmus
• Obchodný duch
• Znalosť značky a prax vítaná
• Hľadáme človeka, ktorému záleží na práci a má chuť
pracovať a zdokonalovať sa

Módna značka GEOX pochádza z Talianska (kolíska módnych trendov) a od roku 1992 je patentovanou obuvou, ktorá dýcha. Pri svojej prvej činnosti sa GEOX venoval produkcii priedušnej obuvi najmä pre tých najmenších a tým sa stal špecialistom v tejto oblasti. Neskôr svoj zámer rozšíril aj pre dospelých.

Cieľom GEOX (z gréckeho slova GEO - Zem a X -Technológia) je prinášať zákazníkom kvalitnú obuv a oblečenie, rovnako ako aj ich patenty/technológie a tým im poskytovať maximálny komfort.

Naše inovatívne produkty sú neustále vyvíjané za pomoci hi-technológií a ich výroba je monitorovaná a testovaná v náročných podmienkach s dôrazným ohľadom na životné prostredie. GEOX, ako jeden z prvých producentov obuvi, získal certifikát kvality TÜV SÜD. Produkty sú určené pre celú rodinu, od tých najmladších ratolestí a ich rodičov až po staršiu generáciu.

Produkty GEOX boli vyvinuté pre celodenné pohodlie pomocou priedušnej vodoodolnej mikro-poréznej membrány, umiestnenej v perforovanej podošve v miestach ukončenia potných žliaz na chodidle, avšak revolučná technológia vo forme aktívnej membrány zabraňuje prenikaniu vody dovnútra a tým vytvára pocit sucha.

Obuv GEOX je pre zákazníka výhodou vďaka zdravej mikroklíme. Chodidlo dýcha a nevyvoláva zápach alebo iné nepríjemnosti. Nadmerné teplo môže unikať v podobe molekúl pary smerom von cez podošvu.

Rodičia, pri výbere obuvi pre svoje deti, oceňujú hlavne anatomicky prispôsobivú stielku, ergonomicky tvarovanú a flexibilnú podošvu. Pre zdravý vývoj detských chodidiel je nevyhnutné zabezpečiť najlepšie podmienky a toto GEOX ako špecialista na detskú obuv garantuje. Ekologické nároky na výrobne postupy zaraďujú do produkcie detskej obuvi čo najviac prírodných materiálov a farbiva. Kožené stielky sú vytvorené bez obsahu škodlivých chemických látok, ako je chróm. Majú antialergické vlastnosti a pružné tlmenie napomáha k odľahčovaniu namáhaných kĺbov, čím vytvárajú pre detské nožičky priaznivé prostredie. Podošvy sú prispôsobené tak, aby sa nekĺzali po hladkých povrchoch a špičky sú potiahnuté pogumovanou vrstvou, ktorá chráni proti oderom a prípadným nárazom. Jednou z najhlavnejších výhod u detskej obuvi, je taktiež jej priedušnosť.

Oblečenie GEOX vďaka patentovanej vnútornej podšívke odvádza nadbytočné teplo prostredníctvom ventilačných pásikov v oblasti ramien a zachováva zdravú termoreguláciu.

Najnovším patentom a ikonickým produktom GEOX sú produkty NEBULA. Ich špecifikáciou a hlavným benefitom je kombinácia celo-perforovanej podošvy a vnútornej podšívky, ktorá sa používa aj v spomínanom oblečení, aby sa dosiahla ich 360° priedušnosť. Dovolíme si tvrdiť, že sa jedná o jeden z najkomfortnejších produktov aktuálne na trhu.

Medzi patenty GEOX patrí aj

Amphibiox – vhodný do každého počasia. Vodoodolná membrána sa nachádza po celom obvode pod vrchným materiálom, čím sa stáva úplne nepremokavým. V chladnom počasí udržuje teplo a naopak v teplejšom období vytvára príjemnú mikroklímu.

Cuoio – celokožená obuv vrátane podošvy. Koža je prírodný materiál, ktorý dýcha prirodzene. Membrána je spojená z vnútornej strany koženého materiálu laminovaním, čím zabraňuje nasiakavaniu vlhkosti.

Net Breathing System (ikonický produkt NEBULA a XENSE) – zväčšená perforácia pozdĺž celej podošvy zabezpečuje maximálnu priedušnosť a flexibilitu pri celodennom používaní.

Rubber sole – je základným patentom GEOX, mikro-porézna membrána je umiestnená v perforovanej časti podošvy, kde sa nachádza väčšina potných žliaz.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2656822  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 brutto fix + osobné ohodnotenie + provízia z obratov + gastrolístky v plnej hodnote + bonusy počas roka + fasovanie obuvi 3x za rok + pracovné oblečenie + zľava na zamestnanecký nákup; Brigádnik 3,50 € Netto