Account Manager pre maďarskú klientelu

X-Trade Brokers DM S.A.

Miesto práce
Poštová 1, 811 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 1000 EUR (plus bonusy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád a bez obáv komunikuješ s ľuďmi a snažíš sa pre nich nájsť ten najlepší produkt? Dokážeš si predstaviť, že na pozícii obchodného zástupcu reprezentuješ pred maďarskou verejnosťou spoločnosť X-TRADE BROKERS (XTB)? Ak máš zdravé sebavedomie, súťaživého ducha, ale napriek tomu dokážeš byť tímovým hráčom, máš teraz šancu stať sa jedným z nás a pracovať na svojej kariére pod vedením skúseného obchodníka.
Do tímu mladých, napriek tomu skúsených obchodníkov hľadáme osobnosti, ktoré majú silnú vôľu a chuť na sebe tvrdo pracovať. Pokiaľ máš v sebe obchodného ducha a chceš sa stať súčasťou tímu veľkého hráča medzi brokermi, neváhaj a pošli nám životopis v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku so sprievodným listom ihneď teraz!

ČO BUDE NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE?
• priamy kontakt s maďarsky hovoriacimi klientmi v podobe telefonických konzultácií a osobných schôdzok (POZOR: ide o serióznu komunikáciu s registrovanými klientmi spoločnosti, nie o tzv. studené kontakty)
• predstavenie služieb spoločnosti XTB pre obchodovanie na finančných trhoch
• prezentácia na vzdelávacích akciách usporiadaných XTB

• motivujúce fixné ohodnotenie a k tomu BONUSY za dosiahnuté pracovné výsledky
• prácu na plný alebo čiastočný úväzok
• mentoring od skúsených obchodníkov
• príležitosť zdokonaliť sa v prezentačnej technike, naučiť sa, ako viesť a zvládnuť osobné stretnutie s klientom
• možnosť sebarealizácie a profesijného rastu na pozícii senior obchodníka
• získať skúsenosti a stabilné zázemie v medzinárodnej brokerskej spoločnosti
• prácu v príjemnom, mladom a dynamickom pracovnom kolektíve, kde si všetci „tykajú“
• vzdelávanie a účasť na školeniach v oblasti finančných trhov a predajných zručností
• priebežné hodnotenie dosiahnutých znalostí a výsledkov pre rast osobného rozvoja
• zázemie modernej kancelárie v centre Bratislavy
• príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pozitívny prístup k práci a brať na vedomie, že zákazník je pre Teba v práci na prvom mieste
• bez ostychu komunikovať s klientmi
• aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilitu a zodpovednosť
• reprezentatívny dress code (s možnosťou sa v kancelárii prezliecť)
• záujem sa neustále vzdelávať a zdokonaľovať
• výbornú znalosť maďarského jazyka (slovom aj písmom), znalosť slovenského a anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• znalosť a praktické skúsenosti v MS Office

X-Trade Brokers sa zameriava na obchodovanie s modernými derivátmi finančných nástrojov. V Strednej Európe pôsobíme viac ako 9 rokov. Medzi našich klientov patria fyzické osoby a firmy investujúce prostredníctvom elektronických obchodných platforiem na trhu FOREX, komoditných trhoch a burzách.

Hľadáme človeka, ktorý je rád užitočný svojmu pracovnému okoliu. Ak sa stanete súčasťou nášho tímu, očakávame vysoké pracovné tempo už od začiatku. Pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov, ktorí majú pozitívny prístup k práci. Kto sme a čomu sa venujeme, nájdete na webových stránkach: http://www.xtb.sk/o-xtb.

Motivačné listy a životopisy vo formáte PDF, prosím, zasielajte na e-mail: hr@xtb.sk (môžete pripojiť aj Vašu fotografiu).

Pokiaľ budete vybraní, čo najskôr sa telefonicky ozveme a dohodneme sa spoločne na vhodnom termíne konania osobného pohovoru. Vyrozumenie o nezaradení do výberového konania neposielame.

Upozornenie:
Zaslaním Vášho životopisu do X-Trade Brokers dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a ich uchovaním v personálnej databáze X-Trade Brokers za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Vaše osobné údaje budú uchovávané po dobu výberového konania a potom dôjde k ich likvidácii. Súčasne tým potvrdzujete, že údaje uvedené v životopise sú pravdivé. XTB si vyhradzuje právo zrušiť toto výberové konanie kedykoľvek počas jeho priebehu.

Adresa spoločnosti

X-Trade Brokers DM S.A., organizačná zložka
Poštová 1
81106 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2941638   Dátum zverejnenia: 13.6.2017