Čašník/Barman - s možnosťou ubytovania

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Šamorín, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie hotelových a reštauračných hostí.
Prijímanie objednávok, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Servírovanie jedál a nápojov.
Zvyšovanie predaja jedál a nápojov profesionálnym a zdvorilým spôsobom.
Zdvorilá komunikácia s hotelovými a reštauračnými hosťami.
Starostlivosť o zákazníkov.
Prestieranie stolov.
Udržiavanie poriadku a čistoty v reštaurácii.
Zaisťovanie flexibilnej prevádzky.
Spolupráca a koordinácia úloh s manažérmi jednotlivých F&B prevádzok a ostatnými oddeleniami rezortu.

Práca v príjemnom a priateľskom prostredí unikátneho rezortu x-bionic® sphere.
Možnosť profesionálneho rastu.
Produkty a služby, ktoré poskytuje x-bionic® sphere.
Možnosť zamestnaneckého ubytovania.
Bližšie informácie na stránke www.x-bionicsphere.com

Uchádzači o uvedenú voľnú pracovnú pozíciu môžu zaslať svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov elektronicky na adresu:
kariera@x-bionicsphere.com
Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti X-BIONIC® SPHERE a.s. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 428/2002 Z. z.“) počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, zodpovednosť, záujem o prácu v hoteliérstve, záujem o osobný a profesionálny rozvoj, lojalita, spoľahlivosť.
Pozitívny prístup k práci a ku kolegom.
Schopnosť aktívne riešiť problémové situácie.
Kreativita.
Vzťah k čistote a poriadku.
Zmysel pre detaily.
Prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie.
Flexibilita (práca na zmeny).

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií v spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellness.

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i moderné kongresové centrum.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dubová 33
93101 Šamorín
ID: 3040601   Dátum zverejnenia: 20.6.2017