Predavač/Asistent predaja - prevádzka Eurovea, aj prevádzka Šamorín

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Bratislava/Šamorín, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj športového oblečenia švajčiarskej značky X-BIONIC, pre beh, cyklistiku, turistiku a ďalšie pohybové aktivity. X-Bionic je najinovatívnejšou značkou za roky 2009-2014, obdržala ocenenia za dizajn, kvalitu, funkčnosť a inováciu.
- obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru v prevádzke v obchodnom centre EUROVEA Bratislava (plný úväzok) a v x-bionicsphere Šamorín/Čilistov (50% úväzok alebo Dohoda)
- oslovovanie potenciálnych klientov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar a/alebo služby
- inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
- vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov
- dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest podľa štandardov na vystavovanie tovaru
- zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru
- zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- zodpovedanie za hotovosť v pokladni
- dodržiavanie operačného manuálu
- zdržiavanie sa na pracovisku v čase otváracích hodín predajne

Práca v príjemnom a priateľskom kolektíve unikátneho rezortu x-bionic® sphere.
Možnosť profesionálneho rastu.
Produkty a služby, ktoré poskytuje x-bionic® sphere.
Bližšie informácie na stránke www.x-bionicsphere.com

Uchádzači o uvedenú voľnú pracovnú pozíciu môžu zaslať svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov elektronicky na adresu
[email protected]
Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti X-BIONIC® SPHERE a.s. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon č. 428/2002 Z. z.“) počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- ochota učiť sa nové veci
- výborné komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie a entuziazmus
- silná orientácia na klienta
- zodpovednosť

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3040582  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou