Marketingový riaditeľ

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 93101 Šamorín, Dunajská Streda
Termín nástupu
1.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Určovanie marketingových stratégií v záujme zvýšenia konkurencieschopnosti spoločnosti a jej úspechu na trhu v súlade s cieľmi spoločnosti.
- Koordinácia a riadenie sezónnych produktových kampaní.
- Riadenie činnosti marketingového oddelenia, zodpovednosť za štruktúru, procesy, osobný rozvoj jeho jednotlivých členov.
- Budovanie a riadenie zverených značiek.
- Tvorba a kontrola čerpania marketingového rozpočtu.
- Zastrešenie oblastí: PR, marketingová komunikácia, produkcia, digitálny marketing, brand, marketingová podpora oddelenia sales a oddelenia eventov.

Produkty a služby, ktoré poskytuje x-bionic® sphere.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - expert
Microsoft PowerPoint - expert
Microsoft Word - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

- Riadiace schopnosti
- Organizačné schopnosti
- Strategické a analytické myslenie
- Rozhodnosť
- Tvorivosť a kreatívne myslenie
- Komunikatívnosť
- Odolnosť voči stresu
- Výborný time management
- Skúsenosti v oblastiach: PR, marketingová komunikácia, produkcia, sociálne siete, brand.

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií v spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komlex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i moderné kongresové centrum.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dubová 33
93101 Šamorín
ID: 2747458   Dátum zverejnenia: 5.10.2016