Rozpočtár/Prípravár

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 93101 Šamorín, Dunajská Streda
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava efektívneho dodávateľského portfólia stavby
- stanovenie podmienok dodávky, príprava podkladov, organizácia a tendrovací proces
- vyjednávacie schopnosti, vyhodnotenie tendrov
- spracovanie a vyhodnocovanie stavebných nákladov
- vypracovanie podkladov k zmluvám pre stavebných dodávateľov

- účasť na mimoriadnom developerskom projekte svetového významu
- dynamický a energický tím
- dlhodobá perspektíva firemného i osobného rozvoja
- možnosť spolupráce so špičkovými odborníkmi
- zaujímavé ohodnotenie a firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 ročná prax v stavebníctve
- znalosť stavebných a technologických rozpočtov
- zmysel pre detail
- systematický prístup
- zodpovednosť a lojalita

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií v spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komlex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i moderné kongresové centrum.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dubová 33
93101 Šamorín
ID: 2717179   Dátum zverejnenia: 17.10.2016