Bellboy

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 93101 Šamorín, Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dokonalá znalosť hotela ako i rezortu a všetkých produktov
• Privítanie hostí pri príchode
• Pomoc hosťovi s batožinou
• Odprevádzanie hostí na izbu a oboznámenie hostí s hotelom, rezortom
• Doručovanie korešpondencie hosťom, doručovanie kvetín a iných zásielok
• Zabezpečenie taxi alebo hotelovej limuzíny pre hostí
• Poskytovanie informácii hosťom v súlade s hotelovými štandardami
• Iné úlohy priradené nadriadeným pre zabezpečenie hosťovej spokojnosti a komfortu

• Atraktívne prostredie plné športovísk
• Možnosť kariérneho rozvoja
• Zamestnanecké zľavy produktov a služieb X-Bionic Sphere
• Uniforma zdarma
• Teambuildingové, športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- silná orientácia na hosťa
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- tímová spolupráca
- profesionálne správanie

x-bionic® sphere je miesto spojenia športu, oddychu a inovácií v spolupráci s prémiovou športovou značkou X-BIONIC®, známou po celom svete. Unikátny multifunkčný komlex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, športových nadšencov, rodiny, ako aj milovníkov zdravého životného štýlu a wellnessu.

Ideálna poloha rezortu garantuje rýchlu dostupnosť z Bratislavy (30 min.), Viedne (60 min.) aj Budapešti (120 min.) a prostredníctvom ich medzinárodných letísk i z ďalších európskych metropol, prípadne celého sveta.

x-bionic® sphere s celkovou rozlohou viac ako 1 000 000 m2 poskytuje profesionálne podmienky pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, prvotriedny X-BIONIC® HOTEL i moderné kongresové centrum.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Dubová 33
93101 Šamorín

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Harachová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2683431   Dátum zverejnenia: 22.11.2016