Automotive Nýřany, nástupní mzda 137,-Kč/hod + náborový příspěvek 2500,-Kč (operátor)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Nýřany, Plzeň - město, Plzeň - sever
plný úvazek
Termín nástupu
10.června 2015
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž sedaček do aut
- natažení potahu a jeho ukotvení
- výstupní kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzda až 22 000,-Kč + motivující bonusy
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících přestupu do kmenu
- náborový příspěvek 2500,-Kč
- zajištěné ubytování
- zajištěné stravování
- Bonusový program (tablety, mobilní telefony)
- doprava z Plzně zdarma

Informace o náboru

Hledáte lepší práci?

Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.

Hledáme zaměstnance na pozici obsluhy stroje - výroba autosedaček např. BMW, tzv. carsetů, kompletní osazení.

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 18 hodin k dispozici naše operátorky.

Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.brigadnici.com/index.php/cms_categorie/74937/id/74937/bb/1/fm_parentid/74920

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxi v automobilovém průmyslu výhodou
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1942659  Dátum zverejnenia: 11.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 24000 Kč/měsíc