Technik BOZP a PO pre administratívne priestory

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ASAP
Mzda
Od 1 400 EUR/mesiacplus polročné a koncoročné odmeny na základe splnenia cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si technicky zdatný a zaujíma ťa oblasť bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci? Máš skúsenosti v oblasti BOZP a OPP a túžiš po novom a stimulujúcom pracovnom prostredí? Ak áno, čítaj ďalej, pretože hľadáme práve Teba!

Náplň práce:

  • Tvorba a aktualizácia interných noriem v oblasti BOZP a OPP v súlade s legislatívnymi požiadavkami.
  • Identifikácia potenciálnych rizík a vypracovanie opatrení na ich elimináciu.
  • Poskytovanie odborných konzultácií v oblasti BOZP a OPP.
  • Vypracovávanie bezpečnostných plánov a analýz.
  • Dohľad nad dodržiavaním BOZP a OPP predpisov.
  • Organizácia školení novoprijatých zamestnancov a tretie strany v oblasti BOZP a OPP.

Ponúkané výhody:

  • Príjemné pracovné prostredie: Pracuj v moderných administratívnych priestoroch, kde sa kladie dôraz na bezpečnosť, komfort a inovácie.
  • Tím, na ktorý sa vieš spoľahnúť: Pracuj v tíme, kde sa ocenia tvoje nápady a prístup k riešeniu bezpečnostných výziev a kde sa cení kolektívna spolupráca.
  • Rozmanité projekty: Každý deň prinesie nové výzvy. Budeš sa podieľať na rôznorodých projektoch, ktoré ti umožnia rozvíjať svoje schopnosti a skúsenosti.
  • Flexibilný pracovný čas: Vieme, že rovnováha medzi prácou a osobným životom je kľúčová. Ponúkame flexibilný pracovný čas, aby si si vedel dobre zladiť oboje.

Našim zamestnancom doprajeme starostlivosť v podobe týchto benefitov:

  • flexibilný pracovný čas,
  • 4 dni plateného voľna nad rámec zákona (sick days),
  • 275 eur každý rok ako príspevok na rekreáciu na Slovensku,
  • 200 eur raz za kalendárny rok za prvý mesiac práceneschopnosti,
  • karta MultiSport - prístup k športoviskám a rekreačným zariadeniam po celom Slovensku a ČR,
  • odmena do výšky 500 eur pri odporučení nového zamestnanca,
  • od 200 do 500 eur ako odmenu za lojalitu alebo pri okrúhlom výročí,
  • zvýhodnené produkty a služby Wüstenrot poisťovne, a.s.,
  • osobný rozvoj, odborné vzdelávanie a podpora jazykového vzdelávania,
  • mobil a paušál aj na súkromné účely,
  • podpora dobrovoľníckych aktivít,
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu,
  • práca v nových, moderných priestoroch.

    * Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

    Požiadavky na zamestnanca

    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    BOZP, prípadne technické

    Ostatné znalosti

    Microsoft Word - Mierne pokročilý
    Microsoft Excel - Mierne pokročilý
    Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

    Vodičský preukaz

    B

    Počet rokov praxe

    1

    • Skúsenosti v oblasti BOZP a OPP: Máš prax v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrane. Osvedčenie „bezpečnostný technik“ a „technik požiarnej ochrany“ je podmienkou.
    • Proaktívny prístup: Dokážeš identifikovať a riešiť potenciálne riziká a prispievaš k prevencii nehôd.
    • Analytické schopnosti: Vieš analyzovať a vypracúvať bezpečnostné plány pre administratívne priestory.
    • Komunikácia: Si schopný efektívne komunikovať s rôznymi úrovňami zamestnancov a zabezpečiť vzájomnú spoluprácu.
    • Zodpovedný prístup k práci a schopnosť pracovať samostatne.

    Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

    Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

    Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

    Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
    Tel.: +421907918916
    E-mail: poslať životopis