Wüstenrot chystá otvorenie novej pobočky v Brezne a Hnúšti, hľadáme šikovných ľudí (klientský pracovník)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Hnúšťa, okres Brezno
Pracovný pomer
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wüstenrot v súčasnej dobe chystá založenie novej pobočky v Brezne. Hľadáme pre ňu šikovných ľudí, ktorí budú ochotní pomôcť s jej rozbehom a etablovaním sa.

V prípade záujmu získaš jedinečnú možnosť naučiť sa pracovať v tíme alebo tím viesť, zároveň dostaneš príležitosť vyskúšať si prácu v oblasti obchodu, bankovníctva, poisťovníctva, manažovania a budovania tímu, starostlivosti o zákazníkov a iné. Ponúkame motivačné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov, spojené s programom podpory pre nováčikov, s garanciou príjmu.

Práca je vhodná aj pre začiatočníkov. Každý nový pracovník prejde komplexných zaškolením. Dôležitá je chuť pracovať a napredovať, ukážeme ti cestu ako. Tak sa pridaj k nám!

Obsadzujeme viacero pozícii - hľadáme manažérov aj klientských pracovníkov
zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
príprava podkladov pre centrálu spoločnosti
organizačné zabezpečenie chodu prevádzky Wüstenrot centra
budovanie, riadenie a rozvoj obchodného tímu
podpora pri nábore poradcov a ich zaškoľovanie v spolupráci s oddelením vzdelávania

atraktívne bonifikačné výlety za nadpriemerné výkony manažérov
manažérske vzdelávanie na špičkovej úrovni
bezplatné produktové školenia
aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné, technické, IT

Počet rokov praxe

2

pozitívne myslenie
dobré prezentačné, komunikačné a organizačné schopnosti
bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
vysoké pracovné nasadenie
regionálna znalosť prostredia

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Terkovičová
E-mail: poslať životopis