Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.
a Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Špecialista pre vývoj online aplikácií

Wüstenrot

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si doma v online technológiách a webových nástrojoch a zároveň je ti blízke prostredie poisťovníctva a bankovníctva? Ak áno, Wüstenrot Ti ponúka jedinečnú príležitosť podieľať sa na vzniku a formovaní oddelenia, ktoré sa stane zodpovedným nielen za správu existujúcich online aplikácií pre klientov a obchodných zástupcov, ale bude udávať trendy v budúcom rozvoji takýchto aplikácií.

Budeš zodpovedný za:
• koncepciu, rozvoj a prevádzku zverených online aplikácií
• tvorbu a udržiavanie optimálnej architektúry online nástrojov
• prípravu stratégií spoločnosti v oblasti online, z nich vyplývajúcu konkretizáciu / definovanie cieľov a následnú prípravu plánov
• mapovanie a monitorovanie konkurencie v oblasti online aplikácií pre B2B a B2C
• mapovanie trendov na regionálnej a globálnej úrovni v oblasti online aplikácií
• analýzu interných procesov a návrhy na ich zefektívnenie vo forme online riešení
• mapovanie potrieb a identifikáciu potenciálnych online riešení
• koordináciu vývoja produktov určených pre online (priamy obchod), spoluprácu s odbornými úsekmi
• získavanie podkladov, sumarizáciu a prípravu funkčných špecifikácií (aplikácií) pre dodávateľov
• prípravu užívateľských manuálov
• testovanie aplikácií počas vývoja pred nasadením do produkčnej prevádzky a aplikácií v produkčnej prevádzke
• detailnú dokumentáciu funkčnosti existujúcich aplikácií
• projektový manažment na úrovni koordinovania interných a externých zdrojov vo fáze prípravy a testovania aplikácií, spoluprácu s Úsekom projektového manažmentu (podklady, reporty)
• prípravu štatistík využívania a úspešnosti aplikácií, spätnú analýzu
• poskytovanie odborných konzultácií pre ostatné organizačné jednotky

Čo vám ponúkame?
• práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
• kompletné zaškolenie do produktov a procesov spoločnosti
• možnosť profesijného rastu podľa vlastných schopností a zaangažovanosti
• podpora vzdelávania, poskytovanie adekvátnych školení
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• balík zaujímavých firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vhodný kandidát musí spĺňať nasledovné:
• mať prehľad v internetových technológiách a WEB aplikáciách nevyhnutný
• skúsenosti s návrhom funkčných špecifikácií a testovaním podmienkou
• skúsenosti s prípravou wireframeov výhodou
• skúsenosti s webovými analytickými nástrojmi výhodou
• znalosť produktov v oblasti poisťovníctva a bankovníctva výhodou
• záujem o trendy v oblasti online aplikácií
• samostatnosť pri riadení projektov
• analytické myslenie a schopnosť vnímať časti ako súčasť širšieho celku
• kreativita, inovatívnosť
• komunikačné zručnosti na vysokej úrovni
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• predpokladom je orientácia v odbornej / anglickej terminológií; znalosť nemeckého jazyka výhodou

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot
Karadžičova 17
825 22 Bratislava 26

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Hvizdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829742   Dátum zverejnenia: 28.11.2016