Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.
a Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Expert pre online a grafiku

Wüstenrot

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Úseku marketingu hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu/kolegyňu na pozíciu Expert pre online a grafiku.
Náplň práce je nasledovná:

Manažment internetovej stránky a Facebooku – úpravy, aktualizácie, kreatíva, monitoring:
• monitoring a zabezpečenie aktualizácie dizajnu a textov internetovej stránky spoločnosti (content management),
• návrh a úprava reklamných bannerov a dizajnu web stránky v spolupráci s externým dodávateľom,
• management profilu spoločnosti na FB a správa súťaží na FB,
• webová analytika (google analytics),
• marketingová spolupráca pri tvorbe a aktualizácii firemných online aplikácii,
• spolupráca pri príprave online kampaní,

Grafické spracovanie materiálov
• zalamovanie tlačív poisťovne a sporiteľne, zalamovanie sadzobníkov, príručiek – príprava podkladov a špecifikácií pre tlačiarne,
• grafické návrhy letákov, plagátov a ostatných POS materiálov v zmysle CDI.

Čo vám ponúkame?
• práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti
• kompletné zaškolenie do produktov a procesov spoločnosti
• možnosť profesijného rastu podľa vlastných schopností a zaangažovanosti
• podpora vzdelávania, poskytovanie adekvátnych školení
• zodpovedajúce finančné ohodnotenie
• balík zaujímavých firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, grafika, online, tlačoviny

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe InDesign - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vhodný kandidát musí spĺňať nasledovné:
• skúsenosti s online komunikáciou,
• minimálne 2 roky praxe v oblasti web content managementu (CMS),
• skúsenosť so správou profilov na sociálnych sieťach,
• skúsenosť v zalamovaní a príprave grafických návrhov a v príprave a špecifikáciách podkladov pre tlačiarne (výhodou je bankový sektor).
• dôslednosť a zmysel pre detail,
• koncepčné myslenie,
• schopnosť pracovať samostatne, spoľahlivosť, proaktívny prístup k práci.

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot
Karadžičova 17
825 22 Bratislava 26

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Hvizdová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829731   Dátum zverejnenia: 28.11.2016