Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.
a Wüstenrot poisťovňa, a.s.

Špecialista pre stavebné sporenie, úvery a poistenie

Wüstenrot

Lipany, Spišské Podhradie, Giraltovce, Hanušovce Nad Topľou, Levoča, Prešov, Sabinov

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna starostlivosť o klientov spoločnosti v pridelenom regióne,
Sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia, terminovaných vkladov , úverov na bývanie, zabespečenie servisu
Sprostredkovanie v oblasti životného poistenia, neživotného poistenia a právnej ochrany,
Kompletná úverová ponuka v oblasti stavebného sporenia s kompletným poistením úveru v jednej spoločnosti pod jednou strechou.
Aktívna účasť na tímovej činnosti
Aktívna účasť na vzdelávacom systéme
Práca s databázou klientov
Akvizičná činnosť

Možnosť štartovacej pomoci pre nových uchádzačov až na 12 mesiacov / 600€ mesiac/
Aktívne využívanie kancelárskych priestorov oblastného zastúpenia spoločnosti v danom regióne
Mimoriadne motívujúci viacstupňový odmeňovací systém
Možnosti využitia výpočtovej techniky, programového vybavenia a telefónnej SIM karty zmluvného operátora spoločnosti
Bezplatné motivačné školenia a tréningy na profesionálnej úrovni na Slovensku a v rôznych destináciách sveta
Organizačná a marketingová podpora
Flexibilný pracovný čas
Korektný a priateľský kolektív
Veľkou výhodou je pracovať v jednej spoločnosti, ktorá sa zaoberá poistením všetkého druhu a bankovými produktami ako sú Stavebné sporenie s príspevkom štátu /štátnou prémiou/, úvermi na bývanie a terminovanými účtami
Možnosť kariérneho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy

• Pripravenosť prijať nové podnety pre rozvoj vlastných zručností a schopností.
• Ochota na sebe neustále pracovať.
• Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
• Vytrvalosť, kreativita
• bezúhonnosť

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Wüstenrot
Tkáčska 2
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 2767196   Dátum zverejnenia: 14.10.2016