Manažér obchodnej skupiny, Wustenrot a.s., Agentúrne riaditeľstvo Prešov 2

Informácie o pracovnom mieste

Giraltovce, Hanušovce, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou
Pracovný pomer
živnosť
Termín nástupu
20.10.2016
Mzda
1200 - 3500 EUR/mesiac, provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výber a nábor spolupracovníkov.
Vzdelávanie a školenie spolupracovníkov.
Vedenie obchodnej skupiny.
Vedenie kancelárie oblastného zastúpenia.
Motivovanie a riadenie obchodnej skupiny vrátane realizácie obchodných rokovaní.
Zabezpečovanie produkcie oblastného zastúpenia.

Nábehový príspevok na prvý rok činnosti (600-1200€)
Mimoriadny,motivačný, viacstupňový odmeňovací systém.
Možnosť využitia výpočtovej techniky spoločnosti.
Príspevok na kanceláriu.
Neobmedzená lokalita činnosti.
Široký rozsah činnosti.
Možnosť školení v zaujímavých destináciách po celom svete.
Korektný a priateľský kolektív.
Prepracovaný vzdelávací systém.
Silná, zabehnutá značka.
Zázemie spoločnosti.
Osobitný bonusový systém
Flexibilný pracovný čas
Možnosť predaja finančných produktov ocenených zlatou mincou
Pre uchádzačov so skupinou okamžite zaškolenie výhodou, mimoriadna dohoda.

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu s krátkym motivačným listom e-mailom. v predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov, ďakujeme z porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v obore poisťovníctva a bankovníctva výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, vytrvalosť, kreativita, sebamotivácia, ochota pracovať v kolektíve, flexibilita, schopnosť viesť kolektív, zodpovednosť, schopnosť motivovať svojich podriadených

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis