Špecialista na úvery a poistenie

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
okres Vranov nad Topľou
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
Provízie + odmeny + nábehová podpora počas prvých 12 mesiaco

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • konzultácie o stave osobných/rodinných financií klientov
  • príprava finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia a stavebných úverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne a poistných produktov Wüstenrot poisťovne
  • starostlivosť o klientov v pridelenom regióne a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • tímová spolupráca
  • vzdelávanie a rozvíjanie svojich odborných znalostí

  • silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak Gold a Zlatá minca
  • služobný telefón a notebook
  • bezplatný vzdelávací a rozvojový program
  • príležitosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
  • možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu s podporou spoločnosti
  • jedinečný bonusový systém
  • flexibilný pracovný čas
  • pravidelné súťaže o atraktívne ceny a školenia v zaujímavých destináciách sveta
  • benefity pre členov klubu ELITA

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pripravenosť prijať nové podnety pre rozvoj vlastných zručností a schopností.
  • Ochota na sebe neustále pracovať.
  • Komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
  • Vytrvalosť, kreativita
  • bezúhonnosť

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis. Ozveme sa ti, ak sa uvoľní miesto, na ktoré sa hodíš