Agentúrny riaditeľ Nitra

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
4 100 EUR/mesiac+ motivačné odmeny a možnosť využiť štartovaciu podporu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí chcú zmenu a priestor na sebarealizáciu.
Ponúkame bezkonkurenčne najatraktívnejšie finančné ohodnotenie v našom sektore, časovú a finančnú slobodu a možnosť kariérneho a osobného rastu.
Máme skúsenosťami overenú a jasnú stratégiu na vybudovanie vlastného obchodného tímu.
Ukážeme Vám, že Wüstenrot búra mýty a že na ceste k úspechu stačí len chcieť.

Naučíme Vás:

  • Viesť, motivovať a budovať štruktúru začínajúcich obchodníkov.
  • Aktívne sa podieľať na výbere, adaptácii, riadení rozvoja a kariérneho rastu tvojho tímu.
  • Správne viesť obchodný rozhovor a vyhľadávať obchodné príležitosti.
  • Zručnostiam úspešného manažéra.
  • Ako správne nastaviť a riadiť aktivity tvojho tímu.
  • Aktívnemu manažmentu obchodných výsledkov

  • Silné zázemie úspešnej spoločnosti
  • Počas prvého roku, štartovacia podpora 2 000 € mesačne a viac.
  • Ponúkame moderné školenia a zdarma Vás naučíme všetko, čo k práci potrebujete. Máme širokú škálu školení zameranú na nábor, adaptáciu, komunikáciu a efektívny manažment.
  • Vzdelávanie je vedené skúsenými školiteľmi v našej spoločnosti.
  • Neoceniteľnou výhodou je flexibilný pracovný čas a v prípade potreby možnosť pracovať z domu.
  • Vybudujete si obchodný tím podľa svojich predstáv v spolupráci so skúseným mentorom, ktorý bude pracovať v teréne spolu s Vami.

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máte výhodu ak :

  • Máte skúsenosti s predajom, vlastným podnikaním alebo skúsenosť úspešného lídra.
  • Ste ambiciózny a otvorený novým výzvam
  • Máte záujem o vzdelávanie v manažérskej oblasti
  • Máte dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Ste dynamický a charizmatický typ človeka
  • Máte výhodu ak nám dokážete, že chcete…

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Sabo
Tel.: +421915762374
E-mail: poslať životopis