Regionálny manažér pre oblasť Žilina, Bytča

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
okres Bytča, okres Žilina
Pracovný pomer
živnosť
Mzda
garantovaný príjem minimálne 2 000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a budovanie odbytovej siete v zverenom regióne
  • nábor a výber nových obchodníkov
  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
  • podpora, hodnotenie a kontrola činnosti externej siete
  • spolupráca pri vývoji nových finančných produktov
  • zodpovednosť za výsledky v zverenom regióne, plnenie nastaveného plánu, reporting
  • predkladanie zlepšujúcich návrhov v oblasti predaja produktov

  • silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • prepracovaný školiaci a rozvojový program
  • možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
  • motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
  • silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
  • flexibilný pracovný čas
  • široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak gold a Zlatá minca

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické,ekonomické,IT,humanitné,stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme lídra, ktorý sa nebojí veľkých výziev, vie motivovať a koučovať a má skúsenosti s priamym predajom, s predajom stavebného sporenia a úverov a s predajom poistných produktov minimálne 2 roky
Úspešný kandidát by mal mať skúsenosti s vedením a budovaním tímu min. 2 roky, mal by byť komunikatívny a flexibilný.
Oceňujeme presnosť a dôslednosť a pozitívne myslenie.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ján Tesár
Tel.: +421905542178
E-mail: poslať životopis