Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Kariéra  >>   Wüstenrot poradca

Wüstenrot poradca

Miesto práce
Giraltovce, Hanušovce, Vranov nad Topľou
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • konzultovanie finančných potrieb klientov
  • následná príprava finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia, stavebných úverov a medziúverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s.
  • starostlivosť o klientov v pridelenom regióne
  • práca s databázou klientov
  • akvizičná činnosť
Ponúkaný plat (brutto)
provízny systém
Druh pracovného pomeru
živnosť
Iné výhody
  • program „Podpory pri štarte“ na obdobie 12 mesiacov s garanciou príjmu min. 600 eur/mes.
  • garantovaný príjem za zodpovedne vykonanú prácu, provízie a hierarchické provízie
  • silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • prepracovaný školiaci a rozvojový program
  • možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
  • motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
  • silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
  • flexibilný pracovný čas
  • široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak gold a Zlatá minca

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné, technické, IT
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
  • komunikatívnosť
  • flexibilita
  • presnosť a dôslednosť
  • pozitívne myslenie
  • príjemné vystupovanie
  • bezúhonnosť
  • skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.

Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Poisťovníctvo
Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.
Adresa spoločnosti
Wüstenrot
Duklianskych hrdinov 1004/9 Zobraziť na mape
093 01 Vranov nad Topľou
ID: 1261607   Dátum zverejnenia: 16.8.2012
Spoločnosť: Wüstenrot
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Wüstenrot