Finančný manažér, vedúci obchodnej skupiny, riaditeľ oblastného zastúpenia

Wüstenrot, agentúrne riaditeľstvo Trebišov - Ing. German Miroslav

Miesto práce
Košice, Michalovce, Veľké Kapušany, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 3000 EUR/mesiac, motivačný systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výber a nábor spolupracovníkov , vybudovanie obchodnej skupiny
Vzdelávanie a školenie spolupracovníkov
vedenie obchodnej skupiny a zabezpečovanie dobrých obchodných výsledkov
Vedenie vlastnej kancelárie oblastného zastúpenia
Motivovanie a riadenie obchodnej skupiny vrátane realizácie obchodných rokovaní

možný nábehový príspevok na prvý rok činnosti ( 600-1 300 €/mesiac)
vlastné obchodné priestory v mieste činnosti
široký rozsah činnosti, silná osobná výzva
sebarealizácia v budovaní obchodnej skupiny , možnosť vlastného výberu spolupracovníkov
Vynikajúci a funkčný odmeňovací systém
osobitný bonusový odmeňovací systém
prepracovaný a funkčný vzdelávací systém bez vstupných poplatkov
silná, dobrá a zabehnutá značka

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť a CV poštou alebo mailom, kontakt na telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prax v obore poisťovníctva výhodou, vodcovský typ človeka, nebojácnosť

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, kreativita, vytrvalosť, schopnosť komunikácie s novými ľuďmi, budovanie vlastného kolektívu, sebarealizácia

Banková inštitúcia, činnosť v oblasti stavebného sporenia, životného poistenia a neživotného poistenia, finančné poradenstvo, kompletný servis,zamestnávateľské zmluvy s podnikateľmi i verejnou správou

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Wüstenrot, agentúrne riaditeľstvo Trebišov ( Košice ) - Ing. German Miroslav
M.R.Stefánika 1256/22
07501 Trebišov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav German
Tel.: 0905260052
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 305542   Dátum zverejnenia: 28.11.2016