Obchodný zástupca - špecialista na nábytkové a kuchynské kovania

Würth spol. s r.o.

Práca v teréne + centrála Pribylinská 2, Bratislava, Bratislavský kraj, okres Trnava, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP, prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Závisí od praxe a zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľaávanie, kontaktovanie a komunikácia so zákazníkmi, výrobcami nábytku, kuchynského nábytku a vstavaných skríň
Vypracovanie komplexných cenových ponúk
Kontaktovanie montážnych a výrobných firiem firiem za účelom dojednania spolupráce
Práca v teréne 4 dni v týždni
Práca na centrále 1 deň v BA - príprava a vypracovanie ponúk, potrebná administratíva

Služobné vozidlo
Mobilný telefón
13. plat
Sociálny fond
Stabilná firma patriaca do úspešného medzinárodného koncernu
Možnosť kariérneho rastu
Zahraničné školenia
Príjemný pracovný kolektív a prostredie
Nadpriemerné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutého obratu
Spoločenské, športové a relaxačné aktivity

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj profesný životopis e-maliom.
Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.
Ideálne bydlisko uchádzača je Bratislava, Trnava, Senec, Pezinok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie z oblasti drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač by mal mať blízky vzťah k drevu, technike a obchodu. Praktické skúsenosti s montážou nábytkového kovania sú výhodou.

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 641090  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Závisí od praxe a zručností