Vedúci oddelenia Telesales

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
pevná zložka + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude viesť oddelenie Telesalesu, ktoré ma na starosti telefonický predaj výrobkov zahraničnej spoločnosti zvereným existujúcim zákazníkom.
- vedenie teamu 7-10 ľudí
- príprava stratégie predaja
- príprava akcií
- príprava reportov, analýz
Vaša práca bude zahŕňať aj aktívne telefonovanie so zákazníkmi
- telefonická a e-mailová komunikácie so zákazníkmi
- vybavenie cca 30 telefonických kontaktov denne
- vypracovávanie a zasielanie cenových ponúk
- zadávanie objednávok do systému
- poskytovanie produktových informácií + poradenstvo
- komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami firmy
- spolupráca s marketingovým oddelením na príprave akcií, ponúk a letákov

- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- priateľské a atraktívne pracovné prostredie
- dôkladné zaškolenie
- pevná pracovná doba od 7:30 do 16:00 hod.
- sociálny program
- 13. plat

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].
Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

- manažérske schopnosti
- výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
- asertívny a komunikatívny typ
- teamový hráč
- ochota učiť sa a zdokonaľovať sa v predaji
- prehlbovanie produktových znalostí
- kreatívnosť
- obchodnícke zručnosti

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3166287  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pevná zložka + 13. plat