Human Resources Manager

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
pevná zložka + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude hlavne, plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti. Príprava stratégie a personálnej politiky a jej následná implementácia. Komplexná organizácia výberových procesov v rámci celej SR, podľa aktuálnych potrieb spoločnosti. Inzercia, pre-selekcia kandidátov, aktívna účasť na samotnom výberovom konaní v konkrétnom regióne, administratívne spracovanie agendy + výstupov z výberov.
Ďalej organizácia vstupných aj nadstavbových školení pre zamestnancov ako aj samotné školenie vybraných tém.

- automobil aj na súkromné účely
- PC
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- dôkladné zaškolenie
- 13. plat
- možnosť profesného rastu
- sociálny program

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

5

Ste ochotný učiť sa? Sú pre Vás prekážky výzvou? Uvítate možnosť cestovať po celej SR?
Tak potom ste ten správny kandidát pre nás.
čo hľadáme?
- prax v odbore HR
- spoločenský a komunikatívny typ
- kreatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- prezentačné zručnosti
- organizačné schopnosti

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3145792  Dátum zverejnenia: 29.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pevná zložka + 13. plat