Skladník

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, 832 55 Bratislava 3
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v logistike alebo Vás táto oblasť láka a chýba Vám prax? Hľadáme nového člena teamu na jednoduchú prácu v sklade. Príjem a prípravu tovaru, expedíciu tovaru a ďalšie práce spojené s manipuláciou a balením tvaru.

- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- práca len na rannú zmenu
- priateľský kolektív
- možnosť profesného rastu
- 13. plat
- ďalšie zamestnanecké benefity a výhody

Svoj profesijný životopis prosím posielajte na adresu zuzana.kubisova@wurth.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skékoľvek

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie pre prácu s VZV vítané
Teamový hráč
Vysoká miera zodpovednosti a lojality voči firme

Sme rodinný podnik

Spoločnosť Würth bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecko, ako malá rodinná firma - veľkoobchod so skrutkami a maticami. Aktuálne máme v ponuke viac ako 100 000 produktov.
Náš koncern zamestnáva viac ako 69 000 ľudí, posobí v 80 krajinách sveta a obrat v minulom roku dosiahol čiastku vyše 11,05 mld. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí 111 obchodných zástupcov špecializovaných do 5 divízií: Auto, Kovo, Drevo, Stavby a Industry.

Staňte sa členom našej rodiny!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Pribylinská 2
832 55 Bratislava 3
ID: 2758708   Dátum zverejnenia: 10.10.2016