Produktový manažér na demovoz

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete cestovať s demovozom (prezentačným vozidlom) po celej SR, predvádzať a prezentovať u našich zákazníkov a na našich pobočkách špičkové výrobky zahraničnej spoločnosti v oblasti strojárstva, automobilového a drevospracujúceho priemyslu, elektroinštalácií, stavieb, kovovýroby a kovoobrábacieho priemyslu. Poskytovať technickú podporu, podieľať sa na tvorbe akcií na podpore predaja produktov, analyzovať trh a dopyt po konkrétnych produktoch, komunikovať s obchodnými zástupcami.

- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- perspektívne zamestnanie
- dôkladné zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
- možnosť profesného rastu
- sociálny program
- 13. plat
- mobilný telefón
- diéty/pracovný deň

Hľadáme do nášho teamu niekoho, kto chce byt úspešný, nebojí sa prijímať nové výzvy a je ochotný učiť sa nové veci. Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Radi sa púšťate do nových projektov? Sú pre Vás prekážky výzvou? Ste zamilovaný do techniky? Nevadí Vám cestovať po celej SR?
Tak potom ste ten správny kandidát pre nás.
Požadujeme
- vzdelanie technického smeru
- prezentačné zručnosti
- komunikatívny typ
- kreatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- obchodnícky duch
- vysokú miera zodpovednosti
- flexibilitu - týždňovky mimo bydliska
- nezávislé a dynamické vystupovanie

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2123050  Dátum zverejnenia: 25.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou + 13. plat