Zvárač EN 135 a Zvárač EN 111

WTM metal s.r.o.

Miesto práce
Rakovník I, Rakovník, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 8,4 EUR/hod.od 1.400,- do 2500,- € / turnus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie oceľových prvkov, zváranie komponentov. Zváranie konštrukcii.
Celoročná údržba v závode.
Pozícia si nevyžaduje stále zváranie ale aj prípravne a montážne práce.
Práca v Českej republike.

Doprava hradená.
Ubytovanie hradené.
Obnova zváračských preukazov hradená.
Práca v stabilnej spoločnosti.
Kariérny rast.
Sme výrobná spoločnosť nie sme agentúra.
Turnusová práca. Turnusy sa dajú nastaviť.
Štandartný turnus 16-20 dní v práci / 10 - 14 dní doma.
Možnosť plánovania turnusov podľa potreby.
Zabezpečujeme odvoz / dovoz priamo z domu služobnými vozidlami.
Ubytovanie v súkromí (formou bytov).
Pobočka pre SR - Námestovo, Miestneho priemyslu 1028, 029 01 Námestovo.
Kontaktná osoba: Marta Bineková / [email protected]

Turnusová práca celoročne.
Cestovanie a ubytovanie zabezpečene a hradené.

Žiadame uchádzačov o zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Počet rokov praxe

2

Čítanie výkresov výhoda.
Zodpovednosť.
Nieje potrebný certifikát
Pokiaľ máte certifikát a je neplatný, zašlite nám ho spolu so životopisom.

Hlavním předmětem naši činnosti jsou montážní práce, montážní práce ve výrobě, rekonstrukční a svařovací práce.

SR pobočka WTM metal s.r.o. - Námestovo, Miestneho priemyslu 1028,
Kontaktná osoba: Marta Bineková , 043/55 813 55

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2627680  Dátum zverejnenia: 12.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 - 8,4 EUR/hod.od 1.400,- do 2500,- € / turnus