Obchodný zástupca - Bratislava

WRIGLEY Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Region:
Bratislava, Stupava, Malacky, Šamorín

Základní odpovědnosti:

* Zodpovídá za plnění zadaných cílů pro dané období v požadované kvalitě
* Řídí a rozvíjí externí spolupracovníky (MCHD, ARM agentury)
* Zajišťuje stabilní dostupnost Wrigley-Mars produktů ve svěřeném regionu podle platných pravidel vystavení
* Optimalizuje objednávkový systém zákazníků
* Efektivně navštěvuje zákazníky ve svěřeném regionu
* Aktivně vyhledává nové prodejní příležitosti
* Zajištuje exekuci centrálně dohodnutých aktivit na trhu klíčových zákazníků
* Stále komunikuje s nadřízeným a kolegy v týmu
* Podává zpětnou vazbu o stavu svěřeného regionu
* Úzce psolupracuje s ostatními odděleními ve společnsoti

Zamestnanecké výhody, benefity

Kandidátom na uvedenú pozíciu ponúkame možnosť perspektívneho rastu v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a prácu v mladom kolektíve za zodpovedajúcich platových podmienok (služobné auto, telefón).

Informácie o výberovom konaní

Reakcie na túto ponuku spolu s motivačným listom a CV nám posielajte najneskôr do 30.04.2015 na emailovú adresu: [email protected]

Vzhledem k množství reakcí, které na inzerované pozice obdržíme budeme kontaktovat pouze kandidáty, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Děkujeme za pochopení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodní činnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Znalost práce na PC
* Časová flexibilita
* Aktivní přístup
* Ochota cestovat
* Komunikativnost
* Zapálení pro svou práci
* Znalost trhu klíčových zákazníků
* Týmový hráč
* Ukončené středoškolské vzdělání (preferované vysokoškolské vzdělání)
* Aj velkou výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj a distribúcia výrobkov Wrigley
značiek - ORBIT, WINTERFRESH, FIVE, AIRWAVES, SKITTLES a ďalších.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2059622  Dátum zverejnenia: 8.4.2015