Prodejní poradce pro klíčové zákazníky

WRIGLEY Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník na této pozici zajišťuje plňení požadovaných cílů společnosti ve svěřené oblasti efektivním řízením sebe a externích spolupracovníků.

Základní odpovědnosti:

Zodpovídá za plnění KPI´s pro dané období v požadované kvalitě
Řídí a rozvíjí extéerní spolupracovníky (MCHD, ARM agentury)
Zajišťuje stabilní dostupnost Wr-Mars produktů ve svěřeném region podle platných MCHD pravidel
Optimalizuje objednávkový system zákazníků
Efektivně navštěvuje zákazníky ve svěřeném region
Aktivně vyhledává nové prodejní příležitosti
Zajištuje exekuci centálně dohodnutých aktivit na trhu klíčových zákazníků
Stále komunikuje s nadřízeným a kolegy v týmu
Podává zpětnou vazbu o stavu svěřeného reionu Úzce psolupracuje s ostatními odděleními ve společnsoti

Zamestnanecké výhody, benefity

Kandidátom na uvedenú pozíciu ponúkame možnosť perspektívneho rastu v úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a prácu v mladom kolektíve za zodpovedajúcich platových podmienok (služobné auto, telefón).

Informácie o výberovom konaní

Reakcie na túto ponuku spolu s motivačným listom a CV nám posielajte najneskôr do 31.03.2015 na emailovú adresu: [email protected]

Vzhledem k množství reakcí, které na inzerované pozice obdržíme budeme kontaktovat pouze kandidáty, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Děkujeme za pochopení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodní činnost

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Znalost práce na PC
Časová flexibilita
Aktivní přístup
Ochota cestovat
Komunikativnost
Zapálení pro svou práci
Znalost trhu klíčových zákazníků
Týmový hráč
Ukončené středoškolské vzdělání (preferované vysokoškolské vzdělání)
Aj velkou výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Predaj a distribúcia výrobkov Wrigley
značiek - ORBIT, WINTERFRESH, FIVE, AIRWAVES, SKITTLES a ďalších.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2027054  Dátum zverejnenia: 25.2.2015