Sales representative / nezávislý trh

WRIGLEY Slovakia s.r.o.

Okres Banská Štiavnica, Okres Krupina, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Region:
Zvolen, Krupina, Šahy, V. Krtíš, Banská Štiavnica

Základní odpovědnosti
* Odpovídá za plnění ukazovatelů platných pro dané časové období v požadované kvalitě určené nadřízeným. Hlavní ukazatele jsou prodej, tržby a ostatní distribuční, exekuční a kvalitativní ukazatele
* Odpovídá za servis, prodej a exekuci u zákazníků MO a VO ve svém regionu u svěřených, nových a potenciálních zákazníků
* Na prodejnách nastavuje vysoký merchandisingový standard, exekuuje marketingové aktivity, nastavuje systém objednávání zboží tak aby zabránil výpadkům, hledá možnosti maximalizace objemu prodeje celého sortimentu společnosti
* Jeho úkolem je nastavení funkčnosti prodeje a zásobování v jeho nepřítomnosti
* Řídí činnost spolupracovníků třetích stran. Monitoruje aktivity konkurence a informuje o situaci na trhu

Klíčové činnosti - obchod a finance:
* Efektivně vyjednává u svěřených zákazníků s cílem dosáhnout maximálního prodeje v souladu s vnitřními pravidly společnosti.
* Plánuje prodej po zákaznících a po segmentech
* Plánuje a efektivně monitoruje potenciál ve svěřeném regionu a přizpůsobuje tomu svou činnost

Klíčové činnosti – řízení sebe a druhých
* Hlavním úkolem je plánování efektivních návštěv u zákazníků, iniciuje a navrhuje změny a úpravy nastavení které vedou k jeho efektivnější práci na trhu a to z pohledu exekuce a také efektivnosti návštěv
* Garantuje správné nastavení dat ve všech interních databázích.
* Komunikuje s merchandisingovou agenturou, nastavuje potřebný rozsah hodin na merchandising.
* Odpovídá za rozvoj svých schopností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kandidátům na uvedenou pozici nabízíme možnost perspektivního růstu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti a práci v mladém kolektivu za odpovídajících platových podmínek (+ služební auto, telefon).

Informace o náboru

Reakce na tuto pozici spolu s motivačním dopisem, fotografií a profesním životopisem nám zašlete nejpozději do 15.05.2015 na emailovou adresu: [email protected]

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
* Schopnost rychlé analýzy situace a rychlé reakce (akční plány)
* Schopnost organizovat, prodávat, vyjednávat a kontrolovat
* Výborné prezentační a komunikační schopnosti
* Schopnost vést a ovlivňovat kolegy a spolupracovníky
* Schopnost dotahování svěřených projektů do úspěšného konce
* Týmový hráč
* Asertivita
* Časová flexibilita
* Pokročilý uživatel PC (MS Excel, Powerpoint, Word, Email)
* Ukončené středoškolské vzdělání, preferovaný vysokoškolský titul (Bc., Mgr., Ing.)
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Prodej a distribuce výrobků společnosti Wrigley
značek - ORBIT, WINTERFRESH, FIVE, AIRWAVES, SKITTLES a dalších.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2027023  Dátum zverejnenia: 30.4.2015