Skladník, vodič na VZV

Wormser Logistics s. r. o.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
01.08.2019
nastupna mzda 850€ brutto + ostatné príplatky podľa zákonníka práce,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vychystanie materiálu na expedičnu plochu na základe výdajky
• Nakladanie a vykladanie materiálu do/z nákladných vozidiel
• Vychystanie - Kooperácie materiálu pre zakaznika
• Fyzické spracovanie návratok a evidencia do príslušného formulára
• Kontrola materiálu podľa sprievodných dokumentov /CMR+ dodací list/, potvrdenie správnosti údajov na daných dokladoch
• Nahlasovanie nezhôd pri príjme a výdaji materiálu
• Zaskladňovanie materiálu podľa pokynu nadriadeného
• Kontrola zostatkového množstva materiálu na skladovom mieste podľa výdajky
• Vizuálna kontrola skladových zásob v sklade
• Rozobratie obalového materiálu určeného na čistenie
• Triedenie obalového materiálu v sklade

- stabilná práca v novej rastúcej sa spoločnosti s mladým kreatívnym kolektívom

Životopis s motivačným listom je potrebné zasielať na mail: [email protected] v slovenskom jazyku najneskor do 30.7.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatný prístup
- flexibilita
- práca v kolektíve

- firma Wormser je nadnárodná spolocnost zamerana na dopravu a logistiku.
- na Slovenskom trhu posobí od roku 2009 v Skalici a od roku 2015 v Kysuckom
Novom Meste a zaoberá sa skladovým hospodárstvom a speciálnym cistením
výmenných obalov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3025438  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nastupna mzda 850€ brutto + ostatné príplatky podľa zákonníka práce,