Obchodný zástupca

WorldOffice, s. r. o.

Miesto práce
Údernícka 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
19.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
základ + motivujúca provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia a predaj produktov spoločnosti
Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
Vedenie obchodných stretnutí
Podieľanie sa pri tvorbe nových predajných akcií
Získavanie prehľadu o konkurencií
Budovanie dobrých obchodných vzťahov
Asertívne motivovanie klientov ku kúpe produktov spoločnosti
Poradenstvo pri výbere vhodných výrobkov
Riešenie logistických úloh pri nárazových a urgentných objednávkach

Práca v mladom kolektívne v tzv. rodinnom prostredí
Firemné stretnutia, oslavy
Profesijný a osobný rast
Flexibilná pracovná doba
Samostatná práca s možnosťou sebarealizácie
Motivujúci plat podľa dosiahnutých výsledkov
13. plat podľa výsledkov spoločnosti
Služobný mobil, auto, tablet

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť - najdôležitejšia
Vynaliezavosť pri motivácií zákazníkov
Prezentačné zručnosti
Obchodný duch
Príjemné vystupovanie
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Schopnosť pracovať samostatne aj tímovo
Kreativita pri riešení problémov
Užívateľská úroveň práce s PC

Naša spoločnosť je na trhu od 2011 a je jedným z lídrov predaja gastro potrieb, obalového materiálu, čistiacich prostriedkov a kancelárskych potrieb v Bratislave a na západnom Slovensku. Zvyšujúcim sa počtom našich spokojných klientov potrebujeme rozšíriť aj náš tím ľudí, ktorí majú chuť pracovať.

Začínali sme ako malá firma s 1 zamestnancom a v priebehu pár rokov sme sa stali profesionálnou, modernou a dynamickou spoločnosťou s pomerne veľkým pracovným kolektívom.

Naším cieľom nie je iba roboticky dodať objednaný tovar klientovi, ale skutočne mu aj poradiť vhodnosť výrobkov práve pre jeho potreby a stať sa jeho „partnerom“ . Ide nám v prvom rade o spokojnosť klienta. V našej ponuke sa nachádza niekoľko tisíc produktov - dokážeme teda uspokojiť nielen klientov bažiacich po najlacnejších výrobkoch, ale aj klientov, ktorí si zakladajú na najvyššej kvalite. Tímová práca, neustále vzdelávanie zamestnancov a etické princípy, ktoré uznávame, sú našimi hnacími motormi k zlepšovaniu samých seba, ale aj postavenia našej spoločnosti na trhu.

Tvojim depozitom bude, z našej strany viacero motivačných predajných znalostí.
Sme dynamická spoločnosť a svojich ľudí obohacujeme prostredníctvom školení v tovaroznalectve portfólia.
Vieme operatívne riešiť kritické situácie technického smeru chodu prevádzky tvojim klientom.
Pre tvoj rozhľad robíme team Building s prezentáciami našich produktov.
Spokojnosť v tvojej činnosti, je našé skalné pravidlo, pretože vieme, že vieš priniest hodnotu.
Ak si sa našiel v princípoch a chceš mať neobmedzené finančné možnosti a časovú flexibilitu a máš schopnosť vyjednávania,
Hľadáme teba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1797061  Dátum zverejnenia: 7.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ + motivujúca provízia