Pracovník v hotelierstve, Veľká Británia /chyžná, upratovač/

Workon Solutions s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 7,50 GBP/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o poriadok a čistotu hotelových izieb, prípadne ďalších priestoroch pre hotelových hostí.

 Ubytovanie a strava sú poskytnuté hotelom za symbolický poplatok, ktorý sa Vám bude strhávať so mzdy. Nepotrebujete vopred platiť žiadne poplatky za ubytovanie, depozity, energie.
 Pozícia vhodná aj pre pár, skupinu
 Získanie všetkých sociálnych výhod,
 Zdokonalenie sa v cudzom jazyku

Program je určený tým uchádzačom, ktorí už nadobudli skúsenosti v oblasti hotelierstva a gastronómie, teda aj absolventom stredných a vysokých škôl v danom odbore, ktorí počas svojho štúdia vykonávali povinnú prax v rôznych hoteloch a reštauráciách.
Program Hotely a reštaurácie Veľká Británia Vám umožní získať medzinárodné skúsenosti v renovovaných hoteloch a reštauráciách (vrátane Michelin Star reštaurácii) v rámci celého územia Veľkej Británie a Severného Írska.
Plnohodnotný život, vrátane všetkých sociálnych výhod, zdokonalenie sa v cudzom jazyku, spoznávanie novej kultúry, to všetko môžete získať prostredníctvom pracovného pobytu Hotely a Reštaurácie, Veľká Británia.
Naším cieľom je ponúknuť Vám pracovný pobyt najvyššej kvality.

Komplexný servis, ktorý dostávate od nás:
 Dohodu o sprostredkovaní zamestnania, ktorá obsahuje všetky podstatné náležitosti ustanovené zákonom a garantuje podmienky práce uvedené v pracovnej zmluve medzi uchádzačom a budúcim zamestnávateľom
 Pracovnú zmluvu s konkrétnym zamestnávateľom
 Asistenciu pri zabezpečení dopravy zo SR do Veľkej Británie.
 Asistenciu pri zabezpečení dopravy vo Veľkej Británii.
 Komplexné inštrukcie
 Asistenciu počas celého pobytu, telefonicky kontakt na pracovníka našej spoločnosti v prípade problémov
 Telefonicky kontakt na zodpovednú osobu vo Veľkej Británii.
 Informácie o Veľkej Británii a dôležité telefónne čísla na všetky potrebné inštitúcie v krajine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Spolupracujeme s renovovanými hotelmi v rámci celej Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

 Vek minimálne 18 rokov
 Komunikatívna znalosť anglického jazyka.
 Skúsenosti v oblasti gastronómie a hotelierstva (referencie).
 Flexibilita.
 Bezúhonnosť.
 Dobrý zdravotný stav.
 Ochota pracovať.

Spoločnosť WorkOn Solutions s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť renomovanej konzultačnej spoločnosti s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu. WorkOn Solutions ponúka solídne, efektívne služby v oblasti náboru zamestnancov a otvára dvere každému uchádzačovi, ktorý má záujem pracovať, respektíve získať alebo uplatniť svoje skúsenosti v zahraničí.

Ponúkame Vám množstvo pracovných príležitostí v krajinách Európskej únie, pričom neustále pracujeme na rozšírení našej pôsobnosti v rámci celého sveta.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, brigády, program Intership a študijné programy.

OBLASTI V KTORÝCH PONÚKAME PRÁCU
• Hotelierstvo
• Cestovný ruch a turizmus
• Výroba
• Logistika a transport
• Zdravotná starostlivosť
• Poľnohospodárstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2907818  Dátum zverejnenia: 18.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 7,50 GBP/hod.