Pracovník v hotelierstve - kuchár, Hotel Ostredok***, Jasná

Workon Solutions s.r.o.

Hotel Ostredok***, Jasná 101, 031 01 Demänovská dolina, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Kuchár/ kuchárka
Náplň práce:
Zodpovednosť za chod kuchyne, riadenie personálu, riadenie zásob.
Inventarizácia, zodpovednosť za čistotu kuchyne, organizácia a školenie zamestnancov kuchyne, kontrola používaných produktov, príprava jedál

ubytovanie, strava, pitný režim, nadčasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotel Ostredok*** je trojhviezdičkový hotel v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku v Jasnej en 150 m od svahu. Jasná, jedno z najvyhľadávanejších lyžiarskych a turistických centier Slovenska, sa nachádza na severných svahoch Chopku, v Národnom parku Nízke Tatry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Vek minimálne 18 rokov
 Skúsenosti v oblasti gastronómie a hotelierstva
 Flexibilita.
 Bezúhonnosť.
 Dobrý zdravotný stav.
 Ochota pracovať.
 Schopnosť rýchlo sa učiť
 Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
 Odhodlanie, nadšenie
 Aktívny prístup
 Riadiace a organizačné schopnosti
 Zdravotný preukaz

Spoločnosť WorkOn Solutions s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť renomovanej konzultačnej spoločnosti s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu. WorkOn Solutions ponúka solídne, efektívne služby v oblasti náboru zamestnancov a otvára dvere každému uchádzačovi, ktorý má záujem pracovať, respektíve získať alebo uplatniť svoje skúsenosti v zahraničí.

Ponúkame Vám množstvo pracovných príležitostí v krajinách Európskej únie, pričom neustále pracujeme na rozšírení našej pôsobnosti v rámci celého sveta.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, brigády, program Intership a študijné programy.

OBLASTI V KTORÝCH PONÚKAME PRÁCU
• Hotelierstvo
• Cestovný ruch a turizmus
• Výroba
• Logistika a transport
• Zdravotná starostlivosť
• Poľnohospodárstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2041472  Dátum zverejnenia: 9.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou