Pracovník v 4 -5 * hoteloch v Grécku. (čašník/čašníčka)

Workon Solutions s.r.o.

Miesto práce
Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 Eur netto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čašník/čašníčka, pomocný čašník/pomocná čašníčka.
Náplň práce: prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie jedál a nápojov, obsluha hostí, dokončovanie prípravy jedál pri stole (flambovanie, porciovanie a pod.), zodpovednosť za čistotu stolov a reštaurácie, spolupráca pri zostavovaní jedálneho a nápojového lístka, nalievanie nápojov, účtovanie tržieb hosťom, vrátane príjmu šekov, úverových kariet, účtovanie a prevod cudzích mien, vedenie pokladne, príprava a aranžovanie miestnosti a tabúľ, účasť na príprave a obsluha pri slávnostných akciách, prijímanie, prerokovávanie, prípadne odovzdávanie reklamácií kuchyni, či inému oddeleniu.

Ubytovanie a strava sú poskytnuté hotelom bezplatne.

Po skončení pobytu každý kandidát získava certifikát a referencie o praxi v 4 a 5 hviezdičkových hoteloch.

Mzda 500 Eur netto mesačne + tringelty

Program Internship je určený každému uchádzačovi. Je vhodný pre študentov stredných a vysokých škôl, ale aj pre ľudí, ktorí by chceli prehĺbiť svoje skúsenosti v hotelierstve, prípadne sa rekvalifikovať a získať cennú prax.
Program Internship je štúdijno-pracovným programom. Po jeho skončení každý kandidát získava certifikát a referencie o praxi v 4 a 5 hviezdičkových hoteloch, ktoré pre jeho budúcu karieru môžu znamenať významnú konkurenčnú výhodu oproti iným uchádzačom pri hľadaní práce na domácom trhu.
Program Internship Vám okrem cenných skúsenosti v hotelierstve a zlepšenia úrovne znalostí cudzieho jazyka, prinesie aj zážitky z nádherného leta v slnečnom Grécku v mladom kolektíve ľudí z rôznych kútov sveta.
Program Internship je vhodný pre jednotlivcov, páry ale aj skupiny.

Komplexný servis, ktorý dostávate od nás:

 Dohodu o sprostredkovaní zamestnania, ktorá obsahuje všetky podstatné náležitosti ustanovené zákonom a garantuje podmienky práce uvedené v pracovnej zmluve medzi uchádzačom a budúcim zamestnávateľom
 Pracovnú zmluvu s konkrétnym zamestnávateľom
 Asistenciu pri zabezpečení dopravy zo SR do Grécka
 Asistenciu pri zabezpečení dopravy v Grécku
 Komplexné inštrukcie
 Asistenciu počas celého pobytu, telefonicky kontakt na pracovníka našej spoločnosti v prípade problémov
 Telefonicky kontakt na zodpovednú osobu v Grécku
 Informácie o Grécku a dôležité telefónne čísla na všetky potrebné inštitúcie v krajine

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Spolupracujeme so 4-5* hotelmi v rámci celého Grécka, ktoré sú súčasťou medzinárodných hotelových reťazcov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Minimálne základná znalosť anglického jazyka.
 Skúsenosti v oblasti gastronómie a hotelierstva sú vítané, nie sú však nutné.
 Flexibilita.
 Bezúhonnosť.
 Dobrý zdravotný stav.
 Ochota pracovať.

Spoločnosť WorkOn Solutions s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť renomovanej konzultačnej spoločnosti s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu. WorkOn Solutions ponúka solídne, efektívne služby v oblasti náboru zamestnancov a otvára dvere každému uchádzačovi, ktorý má záujem pracovať, respektíve získať alebo uplatniť svoje skúsenosti v zahraničí.

Ponúkame Vám množstvo pracovných príležitostí v krajinách Európskej únie, pričom neustále pracujeme na rozšírení našej pôsobnosti v rámci celého sveta.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, brigády, program Intership a študijné programy.

OBLASTI V KTORÝCH PONÚKAME PRÁCU
• Hotelierstvo
• Cestovný ruch a turizmus
• Výroba
• Logistika a transport
• Zdravotná starostlivosť
• Poľnohospodárstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1453207  Dátum zverejnenia: 11.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 Eur netto mesačne