Operátor výroby - Ubytovanie zabezpečené !

Work4 s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž automobilových komponentov
- pracovník prechádza komplexným zaškolením na pozíciu
- balenie, skladanie, lepenie
- 2- 3 zmenná prevádzka

- týždenné zálohy
- koordinátor stále k dispozícií
- stravné lístky v hodnote 3,15 €
- preplatené nadčasy
- možnosť kariérneho rastu
- dochádzkový bonus až do výšky 30€
- ubytovanie zdarma
- 13. plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je zameraná najmä na výrobu plastových dielov ktoré sa používajú v systémoch vstrekovania. Špecializuje sa na produkciu a montáž interiérových častí automobilov. Produkty spoločnosti pracujú spoločne, aby sa vytvorili inteligentné riešenia. Dôsledne pracuje na vývoji produktov a je lídrom pri stanovení nových štandardov. Účelom navrhovanej činnosti je rozšírenie kapacít výrobného závodu, ktoré spočíva v zriadení novej prevádzky.
Hľadáme pracovníkov pre klienta v krajoch Trnavský, Prešovský a Žilinský.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, kvalita, výnimočnosť a spolupatričnosť sú základné firemné hodnoty, z ktorých spoločnosť Work4 vychádza vo všetkých svojich aktivitách.

Dobré meno spoločnosti Work4, dôvera klientov a zamestnancov sú jej najdôležitejšou devízou v podnikateľskom prostredí. Spoločnosť Work4 rešpektuje zákony a všeobecne uznávané pravidlá a hlási sa k spoločenskej a morálnej zodpovednosti za všetky svoje podnikateľské konania.

Cieľ nášho snaženia je orientovaný tak, aby prinášal všestranné výhody pre klientov. Dôležité je pritom poznanie, že kvalitné riešenia sú vždy výsledkom spolupráce konkrétnych ľudí, ktoré prerastá do spojenectva. Chceme pochopiť problémy klientov a presvedčiť ich, že naše riešenia spolu so spôsobilosťami a schopnosťami našich ľudí sú pre nich veľkou príležitosťou.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Račianska 96
83102 Bratislava
ID: 2826116   Dátum zverejnenia: 28.11.2016